Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek hardware probléma?...

Szerintetek hardware probléma? Többi lent

Figyelt kérdés

2 hete vettem egy tök fasza gamer laptopot. 4 nap mulva reggel kapcsolnám be a gépet és kb 20perc volt mire bejött teljesen és utána is nagyon lassu volt. semmit nemtudtam kezdeni. gondoltam arra h biztos virus mert 1 nappal elötte nod32 kiirta, hogy virust talált bár aztis h törléssel megtisztitva karanténba helyezve. Na mindegy gondoltam h virus és ujraraktam a windowst. eleinte minden jól ment aztán ujra ugyan ez. másnap/harmadnap ujra ez a probléma merült fel h 20perc bekapcsolásidő és használhatatlanság. Ezt már harmadszorra játszom el most is egy ujrahúzás után vagyok és félek megint ez lesz :S.(a windows tutira jó).


Szerintetet elvigyem szervizbe? még garanciális hátha hardware probléma van.


(nemtudom h számít-e de feltettem egy 32 és 64 bites windows 7-et is (eredetileg 64 volt) és nem csinálta meg a windows minösitést. elment addig h lemezsebesség felmérése és ott megállt. és aztán kiirta h nem lehet megcsinálni)


2010. okt. 25. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
hm. véletlenül nem melegedett túl? a proc órajelet ha túlmelegszik, lejjebb veszi a gép. A másik, hogy az energiagazdálkodásban is be lehet állítani, hogy milyen órajelen menjen a gép pl...
2010. okt. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"nemtudom h számít-e de feltettem egy 32 és 64 bites windows 7-et is (eredetileg 64 volt) és nem csinálta meg a windows minösitést. elment addig h lemezsebesség felmérése és ott megállt. és aztán kiirta h nem lehet megcsinálni" Hát így már lehetséges a hardver problem, mert ugye a Windows az alapján minősít. Ha csak a telepítő lemezed nem megfelelő. Illetve még esetleg az automatikus frissítések kikapcsolását ajánlom telepítés után, aztán később vissza állíthatod ha jogtiszta a rendszered. Azt mire alapozod, hogy a wincsid jó?
2010. okt. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a kommenteket:). Az energiagazdálkodásrol jut eszembe az nem lehet h h a laptop egy 6os elosztoba van bedugva és tele van az egész? most igy arra gondoltam h lehet tulterhelt.
2010. okt. 25. 18:02
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom mire alapozni h a winyóm tökéletesen működik-e. A windows telepítőlemez meg szerintem biztos jó mert a baráti köröm is erröl a lemezről telepített és nekik semmi gondjuk nem volt vele. Minősítést is megcsinálta.
2010. okt. 25. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!