Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudnám letölteni a HP...

Honnan tudnám letölteni a HP Laserjet 6P nyomtató illesztő programját 64-bites Windows 7-re?

Figyelt kérdés
Már több órája próbálom megtalálni a neten, nemcsak magyarul de angol nyelven is, semmi.

márc. 19. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Microsoft Update Catalog-ból:

[link]

márc. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát ezt már régen megtaláltam, csak elvesztem a sok verzióban, és 64-bitest nem is találtam csak Intel Itánium szerverre. Nekem mezei 64-bitesre van szükségem.
márc. 19. 19:24
 3/11 A kérdező kommentje:
x64
márc. 19. 19:25
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

AMD64 néven keresd:

[link]

márc. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Azt hiszem megtaláltam a jót, AMD64-est. Egy fórumon azt írták, hogy probléma mentesen működik Intel PC-n is:


*DON'T* use IA64. These are 64 bit drivers, but for a completely different type of CPU (Itanium) which you don't find in consumer PCs. What you want are the AMD64 drivers (and yes, these are for Intel x64 CPUs as well, despite the fact that they say AMD).


[link]

márc. 19. 19:29
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy segítettél!
márc. 19. 19:30
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát nem működik. Letöltöttem és kibontottam a 3. Windows 7-es illesztő progit, új nyomtató telepítésénél hibát jelez, nincs abban a könyvtárban kompatibilis illesztő progi.
márc. 19. 19:58
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Használj Linuxot, azon univerzális driverrel vagy lehet natívan is megy!
márc. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Az elérhető letöltés:

[link]

egy .cab archívum:

[link]

amit például 7-zip

[link]

segítségével kitömöríthetsz, majd így, a meghajtóprogramot tartalmazó mappát kikeresheted az új hardver hozzáadásakor.


A .cab archívumban található prnhp001.inf állomány 272. sora:

"HP LaserJet 6P" = HPLJ6P.GPD,Hewlett-PackardHP_La1EE3,HWP21A0,HWP20D0,HP_LaserJet_6P ; Hardware ID

szóval tartalmazza az adott típust.

márc. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én még el sem jutok a nyomtató kiválasztásáig, amikor abba a könyvtárba navigálok, ahol az .inf fálj is van és OK-zom, akkir adja a hiba üzenetet, hogy ott nincs semmilyen kompatibilis illesztő progi. Majd holnap de. megpróbálom ezzel a cab fájllal amit te küldtél.
márc. 19. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!