Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha a Facebook Messengerben...

Ha a Facebook Messengerben elküldött üzenetem szerkesztem, meg tudja a másik fél nézni, hogy mit módosítottam?

Figyelt kérdés
márc. 29. 10:01
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Ez az oldal azért van, hogy segítsünk egymásnak. Ha ott akarnám megnézni, megtenném 😆🤣😂 . Sokan írják a legtöbb kérdésnél, hogy Google... Hát akkor minek ez fórum? Trolloknak. Értem... Gondolod te, én máshogy közelítettem meg.
márc. 29. 17:59
 12/38 Scream85 ***** válasza:

Segítettem....megmondtam hogy csináld :)

Más is csak úgy fogja tudni a választ hogy kipróbálja valakivel, de de 10-ből 9-en nem fognak erre időt szánni.

De igazából nem is értem mért okoz ez problémát kipróbálni bármelyik családtagoddal, haveroddal,stb?

De hát te tudod....akkor várj csak addig, hátha valaki kipróbálja helyetted és majd megírja. :D

márc. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Figyelj, te még azt se tudtad, hogy módosítható 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂
márc. 29. 22:02
 14/38 A kérdező kommentje:
A válasz pedig már megvan. 😂
márc. 29. 22:03
 15/38 anonim ***** válasza:
Kérdező, leírnád nekünk a választ? Ha már tudod, mást is érdekelhet, pl engem
márc. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Nézd meg kedves úgy, ahogy nekem javasolták...
márc. 30. 17:26
 17/38 Scream85 ***** válasza:

1. Ha tudod a választ akkor meg mit pörögsz itt rajta feleslegesen.

2. Honnan is kellett volna tudnom, hogy van ilyen lehetőség??...amúgy nekem ahogy mondtam azóta sincs ilyen lehetőség, csak az Eltávolítás és a Továbbítás.

Telefonon és számítógépen is próbálva volt, még az üzenet elolvasása előtt ahogy állításod szerint van ez a lehetőség....de olyankor sincs ilyen nálam.


Szóval lehet jampizni hogy neked van :D

márc. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
51%

Te se vagy jobb mint aki neked javasolt, csak szólok. 🤣🤣


Inkább sokkal rosszabb.

márc. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
Ugye, ugye... 😂
márc. 30. 20:46
 20/38 anonim ***** válasza:
51%

"Ez az oldal azért van, hogy segítsünk egymásnak. Ha ott akarnám megnézni, megtenném 😆🤣😂 . Sokan írják a legtöbb kérdésnél, hogy Google... Hát akkor minek ez fórum? Trolloknak. Értem... Gondolod te, én máshogy közelítettem meg."


Mondjuk esetleg eldönthetnéd milyen álláspontot képviselsz, vagy neked ez így percenként váltakozik? Fú nehéz lehet.

márc. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!