Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha a Facebook Messengerben...

Ha a Facebook Messengerben elküldött üzenetem szerkesztem, meg tudja a másik fél nézni, hogy mit módosítottam?

Figyelt kérdés
márc. 29. 10:01
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
A magadfajták jó gyorsan változtattak meg. Taps érte.
márc. 31. 03:30
 22/38 anonim ***** válasza:
51%
Nem én voltam.. Nem tűnt fel? Most ezentúl az összes emberrel bunkózni fogsz, mert itt valaki belédállt? Szép életed lesz így.
márc. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 Scream85 ***** válasza:
#22 Hagyjad, kár az ilyenekre időt is pazarolni :D
márc. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

#23

Kár... Azért figyeled a kérdést és lököd magadnak a választ 🤣 Tudod, IP-cím... 😉

márc. 31. 17:18
 25/38 anonim ***** válasza:
37%
Hát igen, a gyakorin 10 fő van, van fél pipás egy pipás, másfél, 2, stb 5-ig, összesen 10 ember. Nem is értem hogy nem megy tönkre ilyen forgalom mellett. Nyilván akinek 3 és fél pipája van az mind mind én vagyok, vagy ő. Ip címet ha tudnál nézni, rájönnél hogy buta vagy.
márc. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 Scream85 ***** válasza:

Nagyon vakon vagy kérdező :D


Nálad azért mindenképpen okosabb vagyok, annál több eszem van hogy magamnak írogassak :D


A másik, hogy ha akkora nagy számtech guru lennél hogy le tudnád nyomozni a felhasználók IP-címét, akkor egy ilyen Messengerben küldött üzenet módosításos problémával kapcsolat nem itt kéne kérdezősködnöd :D


Gondolod nem látjuk hogy próbálod menteni magad hogy te hú de okos voltál? :D


Na ne röhögtess más :D

márc. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Helyesírás, szövegértelmezés... Mielőtt írogatsz...
ápr. 1. 00:26
 28/38 anonim ***** válasza:

"Amíg még nem olvassa el a másik fél."

De ha elolvasta akkor is lehet módosítani

ápr. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Ezért jó ha kettő FB profilod van. Írhatsz saját magadnak
ápr. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Például ha letilt engem valaki, akkor meg tudom nézni a képeit a másik FB-omban. Vagy ha ír nekem kommentet és letiltott, azt is el tudom olvasni.
ápr. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!