Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha a Facebook Messengerben...

Ha a Facebook Messengerben elküldött üzenetem szerkesztem, meg tudja a másik fél nézni, hogy mit módosítottam?

Figyelt kérdés
márc. 29. 10:01
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Ha letiltott, nem tud írni kommentet.
ápr. 2. 09:26
 32/38 A kérdező kommentje:

"De ha elolvasta akkor is lehet módosítani"


Nálad meddig?

3 percig.

Frissítsd és meglátod.

ápr. 2. 09:28
 33/38 A kérdező kommentje:
Érdekesség: egyik ismerősömnek kiírja a "szerkesztve"-t, a másiknak azt se.
ápr. 2. 09:29
 34/38 anonim ***** válasza:
Miért nálatok működik a messenger egyáltalán? Ha van kedve elküld üzenetet ha nincs jelzés nélkül csak nem megy át és kész.
ápr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
52%

Nekem tegnap eltűntek a legújabb üzenetek. És csak az 1 hétnél korábbi üzeneteket látom.

Mi a teendő ilyenkor?

ápr. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
35: Írj ki saját kérdést és megtudod. Vagy nem...
ápr. 2. 18:26
 37/38 anonim ***** válasza:
35 Nálam is ez van, de én laptopon és telefonon is be vagyok jelentkezve, és android 10 van még. Nálad hogy van?
ápr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
52%
37 Csak telefonon néztem eddig a FB-ot. Az új fajta titkosítás miatt van ez a Messengeren. Állítólag vissza lehet csinálni. De van egy olyan a beállításban, hogy "Végpontok közötti titkosítás ellenőrzése." és "Eltűnő üzenetek"
ápr. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!