Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szükségem lenne egy működő...

Szükségem lenne egy működő kódra a DRIVER GENIUS PRO 10-hez? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Már régen valaki ajánlott egy letöltést, akkor le is szedtem a programot, alkalmaztam a crack-et mindent. Volt hozzá serial, működött is.


Most viszont már nem jó. Amikor telepíteni akarom az új drivereket kéri, hogy regisztráljak és a kódomat se fogadja el. Már vagy ezerszer próbáltam, a gépet is újraindítottam, újra bemásoltam a cracket stb.

Ma frissült a program, de nem csinál semmit. Kiírja, hogy 11 új drivert kellene felraknom, de nem engedi. Amikor a Fix it (vagy Fix now)ra kattintok megkérdezi, hogy akarok-e most regisztrálni. Ha nemet mondok kilép, ha igent akkor kéri a kódot (amit már az elején megadtam, telepítés után...) de nem fogadja most el. És ez megy a végtelenségig.


Ez volt a kódom, de már nem jó:

BAQ...EQ66


A programot nem szeretném már újra letölteni, csak egy serialra lenne szükségem, ha esetleg valaki tudna szolgálni vele.


2010. okt. 26. 19:36
 1/10 t601s ***** válasza:

*****


innen letöltheted a torrentet !!


aztán irány a utorrent !!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. okt. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Letöltöttem, viszont a serial ugyanaz! Sajnos ugyanúgy nem működik.

BAQZHSQMQPY3X9PVHGHXYX3ZGSPRTTBJEQ66

2010. okt. 26. 20:11
 3/10 anonim ***** válasza:

Én ezt találtam így hirtelen...

GWH28- DGCMP- P6RC4- 6J4MT- 3HFDY

2010. okt. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

vagy...

ACTA4Y-D5RZWV-G729EV-P6N287-V797Z6-LJU99L

2010. okt. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi, de sajnos ezek sem jók hozzá.

Egyébként itt csak egy nagy rublika van, nem több kicsi. Beírtam a kódokat kötőjellel és anélkül is, de azt mondja incorrect.

2010. okt. 27. 03:14
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát én is próbálkoztam, de szintén nem ment. Lehet crack-re kéne hajtani, virustotalon ránézhetsz, hogy tiszta-e...
2010. okt. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A válasz írója 91%-ban hasznos válaszokat ad.!

"Én ezt találtam így hirtelen...

GWH28- DGCMP- P6RC4- 6J4MT- 3HFDY

vagy...

ACTA4Y-D5RZWV-G729EV-P6N287-V797Z6-LJU99L"

...

egyik sem a kérdésben szereplő, DRIVER GENIUS PRO 10 program kódja!!

miből gondolod, hogy a MS. Office 2003, vagy a Driver Genius 9 Pro key, megfelelő a kérdésben meghatározott programhoz???


itt keresgélj!

[link]

[link] gen

*****

[link]



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. okt. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tévedsz...StrongDc-n kerestem a kérdezőnek.

Letöltött DriverGenius-hoz mellékelt serialok voltak.

Megjegyzem a régi DG-m feltettem és már nem fogadta el a kódot, pedig használtam vele...gondolom ez lehet ezekkel is.

2010. okt. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
a DRIVER GENIUS telepítés után és lehet minden indításkor frissíteni akarja saját magát ne engedd neki a verziófrissítést mert azután meghal nem működik nem tud drivert keresni a gépedhez regisztráld de ne engedd a verziódat frissíteni mikor azt írja van ettől újabb is értve vagyok? Mielött ujra telepited a futtatás-ba beirod regedit
2011. aug. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
véletlen emelkedem de meg nincs vége: futtatás-ba beirod : regedit ez megnyitja a beállításszerkesztőt itt megnyitod 1.a HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE almappat majd itt megkeresed a DriverGenius registracios bejegyzesi mappáját és törlöd a mappát teljesen lehet hogy SoftDriverGeniusneven szerepel. 2.utána a HKEY_CURRENT_USER\Software almappat majd itt megkeresed a DriverGenius registracios bejegyzesi mappajat es törlöd a mappat teljesen lehet hogy SoftDriverGeniusneven szerepel. mivel most mar eltávolítottad a régi regisztrációs bejegyzéseket így újratelepítheted a programot és a regisztrációs kulcsot írd be mikor kéri de a programfrissítését soha ne engedd rá hiába ajánlgassa az új verziókat mert akkor meg hal így ha mindent jól csinálsz akkor működni kéne neki.
2011. aug. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!