Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony Vegas Pro alapjainak...

Sony Vegas Pro alapjainak elsajátítása?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most találtam a neten ezt a programot (lehet hogy őskövület vagyok). Nekem első ránézésre eléggé bonyolultnak tűnik. Ha valaki esetleg ismer tutorialokat/leírásokat

-vágás

-effektek

-videóáttűnések

használatához linkelne egyet? Célom egy játékról (CABAL Online) videót készíteni egyik ismerősömnek.


http://www.youtube.com/watch?v=q8QpWHLZD2A

ebben a videóban 0:49-bél lévő "Blader" feliratot hogylehet megcsinálni (ahogy így elmozdul oldalra vagy mitcsinál)?


Na mind1...aki tud segíteni és nem zavarja hogy ilyen béna vagyok, az szánna rám pár másodpercet egy linkért, vagy pár mondatért? Előre is köszönöm:D


2010. nov. 5. 20:57
 1/5 anonim válasza:

Azt a feliratot Vegassal nem fogod tudni megcsinálni. Adobe After Effects az erre való szoftver.

Am: http://www.youtube.com/watch?v=fScaHqLP-zo

2010. nov. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
És honnan töltötted le? Egyébként az előző válasz helyes.
2010. nov. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Helo!


Nem vagy béna nyugi, ha már betudsz egy linket másolni ide akkor megtudod tanulni amit csak szeretnél..:p

Senki nem fogja egyből érteni aminek neki fog..


Először is..

1. AJánlom az Adobe Premiere Pro Cs3-at, mivel ez JOBB! mint a vegas, elhiheted nekem.

A VideoSmart-on vannak oktató videók, amelyek bemutatják A-tól Z-ig a programot, és egy kis gyakorlattal megtanulhatod könnyen.

Tehát mindenképpen ezzel a programmal kezd.


2. Amit linkeltél videót, az java részt Photoshop(képet, alapok) és ahogy már írták After Effect, nos ez a program fölülmulja tudásával a Vegas-t, Premiere-t, Photoshop ot meg mindent :D Ez a világon a legjobb program amit kitalálhattak és megalkothattak :D

Ha belegondolunk hogy filmektől kezdve klippekig mindent ezzel csinálnak, csiszolnak..

Hát, nem semmi.



Sok sikert a tanulásban, ha komolyabban szeretnéd tanulni, írj egy e-mailt és segítek ha kell.

2010. nov. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ezt sokáig tart kiismerni? Mert amikor megnyitottam valami hihetetlenül bonyolult kezelőfelület volt számomra, Mondjuk én eddig a csicska movie makert használtam
2010. nov. 8. 21:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is igy voltam kezdetben úgy a Photoshopban, mint a Premierben, és After Effect-ben, aztán gyakorlatozás után kissé kezdtem megbarátkozni :D

De a Premiere a legkönyebb szerintem.

És, egy hét alatt simán megtanulod.

2010. nov. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!