Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mennyibe kerül egy 64 bit-es...

Mennyibe kerül egy 64 bit-es Windows 7 professional?

Figyelt kérdés
nem webshop érdekel hanem pl media markt, foramax ilyenek
2010. nov. 11. 21:34
 1/6 bp1985 ***** válasza:
Biztos, hogy jó sok. Media nem az olcsóságáról híres. Én olyan 40-50 k-ra tippelek. Megkérdezhetem, hogy minek kell eredeti?
2010. nov. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én se tudtam, hogy mennyibe kerül, de nekem van egy képességem, tudom használni a Google-t...

[link]


Én ebből a pénzből vennék mondjuk egy gamer billentyűzetet.

2010. nov. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 P.O.C. ***** válasza:

És mi bajod a Webshop -okkal ?!


Még meg se tudod vele szívni, mert nem műszaki cuccról van szó, amit esetleg vissza kéne küldözgetni. Amúgyis a mellékelt telepítőkód a lényeg és nem telepítő DVD, mert ha az esetleg rossz lenne (ami szinte kizárt), akkor azt a netről is le tudod szedni.

A nagyobb műszaki boltok, meg úgyis lehúznak egy csomó lóvéval, így a Webshop még a szállítási költség ellenére is sokkal jobban megéri. Itt keresgélj: [link]

2010. nov. 12. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1/ azert kell eredeti,, mert jogtiszta os kell

2/ nem en akarom megvenni, hanem megvetetni olyanokkal, alik azt se tuda,, nogy mi a kulombseg rom es ram kozt...

2010. nov. 12. 06:32
 5/6 P.O.C. ***** válasza:

1. A Webshop -os pédány is 100%-as eredeti.

". a Webshop rendelést teljes egésszében te intézheted.

2010. nov. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
csakhogy ha nem én intézem ingyen megkapom "ajándék" címén:D
2010. nov. 12. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!