Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Beavatkozás szükséges?

Beavatkozás szükséges?

Figyelt kérdés

Érvényesítés állapota: Beavatkozás szükséges

Az érvényesítési eljárás nem folytatható, mert a böngésző nincs konfigurálva az érvényesítési eljáráshoz szükséges parancsfájl futtatására. A Mozilla-alapú böngészők szolgáltatásainak bővítéséhez letölthető a szükséges beépülő modul, és folytatható az érvényesítés.

A következő leírás segítséget nyújt a hiba elhárításához és az érvényesítés folytatásához.

1. A WgaPluginInstaller.exe előugró ablakban válassza a Fájl mentése lehetőséget.

2. Nyissa meg az .exe fájlt, és hajtsa végre a megjelenő lépéseket a beépülő modul telepítéséhez.

3. Ha telepítette a beépülő modult, kattintson az alábbi Frissítés gombra a beépülő modul helyes betöltésének ellenőrzéséhez.

Frissítés

4. Ha a megjelenő üzenet szerint a beépülő modul megfelelően betöltődött, kattintson az alábbi Folytatás gombra az érvényesítési eljárás folytatásához.

Folytatás

5. Ha az üzenet szerint a beépülő modul nem töltődött be megfelelően, két lehetőség közül választhat. Ha a Folytatás gombra kattint, megtudhatja, miért nem sikerült a beépülő modul telepítése. A másik lehetőség, hogy az alábbi Érvényesítés most gombra kattint az alternatív (az eredeti érvényesítési parancsfájl futtatására nem képes böngészőkre optimalizált) érvényesítési eljárás indításához.

Érvényesítés most



Mi ez?? Kidobja a gépem, hogy van valami vírus a gépemben, aztán hogy valami átverésnek lettem az áldozata. Rámegyek a netre és ez jön ki. Szeretném megcsinálni, de nem tudom :( Egyáltalán mi az a fent említett "exe" ?? Mit tegyek, hogy eltávolítsam ezt a problémát?? :( Kérem aki tud az segítsen... :(


2010. nov. 28. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
WgaPluginInstaller: Ez a plugin vizsgálja meg a rendszered, hogy eredeti-e. De ezt csak a Microsoft oldaláról ajánlott letölteni másképpen tényleg lehet virus is.
2010. nov. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én le akartam tölteni, de nem tudom.. Mi az eljárás?? Köszönöm előre is!
2010. nov. 28. 23:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Internet Explorer használatával: Windows Update. Innen letöltheted.
2010. nov. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
"A WgaPluginInstaller.exe előugró ablakban válassza a Fájl mentése lehetőséget." -ezt dobja ki... mi ez a valami? egyszerűen nem tudom mit kell tenni ilyenkor..
2010. nov. 28. 23:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Az újratelepítés megoldja.
2010. nov. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!