Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims 2 nem kompatibilis...

Sims 2 nem kompatibilis Windows 7-tel?

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem sem működik a Sims2 Windows 7-en. :( Azt írja hogy frissíteni kell a Simset, elindítja a frissítést, de nem csinál semmit. Szerintem nem kompatibilis.. Csak az a baj, hogy nekem megvan az összes Sims 2 kiegészítő + alapjáték, ráadásul eredetiben, és így meg cseszhetem.. :(
2010. dec. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!


Nem tudom sikerült e már megoldanod a problémát. De nekem sikerült elindítani Win7 alatt, még pedig úgy, hogy: Jobb klikk a Sims2.exe-re ott Kompatibilitás fül-nél kiválasztod: Windows 98/Me és bepipálod: A program futtatása rendszergazdaként. Aztán OK.


Nekem ezekkel a beállításokkal betölt a játék.

2011. jún. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Jah azt elfelejtettem beleírni, hogy utána ugyanúgy ki fogja írni a kompatibilitási hibát, de kattints a Progra futtatása gomba és megy ;) Igaz néha beszaggat, de ez meg szerintem gép függő :)
2011. jún. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 balucicu válasza:
nekem sem megy.kérem ha valaki tud segíteni írjon.
2012. febr. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!