Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mért van folyton a mérő 100%-on?

Mért van folyton a mérő 100%-on?

Figyelt kérdés
A windows oldalsávos proci teljesítménymérő folyton 100%-on van és kicsit aggaszt hogy tönkre fog menni. A hűtése jó az Cooler Master V10 és mostanába van ez hogy bekapcsolom és felugrik 100%-ra ha benyomok egy nem túl nagy gépigényű játékot, utána meg nem áll vissza. Valami ötlet hogy lehet "visszaállítani" ?
2011. jan. 15. 07:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Nézd meg, melyik program használja, majd keress utána/töröld.

A legegyszerűbb az egészet újratenni, az biztosan megoldja.

2011. jan. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát ja: "A legegyszerűbb az egészet újratenni, az biztosan megoldja."

Ablakcseréhez is dózert hívok és egy új házat építek, mert az a legegyszerűbb...

2011. jan. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pedig tényleg az a legjobb, 1 óra, megvan, és nincs vele gond, nem lesz töredezett, a registry kitisztul, az automatikusan induló programok törlődnek, vírusok is...

Gyorsabb az egészet újrarakni, mint megpróbálni a hibákat egyesével orvosolni, és még valószínű jobb is lesz.

2011. jan. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért 1 óra alatt, csak a windowsal végez és még esetleg egy pár programmal. A játékproblémákat nem oldja meg. Egy teljes formatálás, 3 napot vesz igénybe!!!(legalábbis azért mert használat közbe jön rá az ember, hogy mit kell még feltenni)
2011. jan. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sztem is b.romi sok idő mindent újra tenni. Meg beállítgatni. Utálom újrarakni. Nekem amúgy a 7-nél a ram mérő szokott ilyeneket csinálni. újraindítás után szokott helyrejönni.
2011. jan. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vírus vagy Windows update(XP-nél gyakori) De feladatkezelő megmutatja mi használja.
2011. jan. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A feladatkezelőben semmit sem mutatott, de ujraraktam a gépet és megoldódott a probléma...amugyis esedékes volt már egy újratelepítés. Köszönöm a válaszokat
2011. jan. 25. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!