Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mire elég most 2GB RAM?

Mire elég most 2GB RAM?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 23:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát elég kevés dologra. Én jelenleg 1,2GB-vel még prímán elvagyok, de ez már kezd kevés lenni nekem is lassan.
2011. jan. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

2 GB RAM nekem bőségesen elég játékra is, 1 gigás videókarival.


Legutóbb a Fallout: New Vegas játékot toltam végig max grafikán vele.

2011. jan. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég 2GB, bár a RAM most elég olcsó, ha van rá keret, érdemes 4-re bővíteni...
2011. jan. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Fallautok keveset esznek, ezenkívűl a modern játékoknak kevés lehet.
2011. jan. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem 512 MB van, és ezzel vígan elvagyok :D

Igaz, PC-n nem játszok, és míg elindul a böngésző 5000-ig elszámolok Fibonacci számokkal, de elég ez.

2011. jan. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mindenhez. Csak pár nagyon ütős új játéknál kellhet több, mivel a 7-nek eleve kell a 2GB. Ha nem vagy hardcore gamer, még a 7 is jól elvan 2GB-tal, de az XP-nek pl. elég akár az 1GB is.

Nekem XP van, 2GB, 512MB fix virtuális memó, és 256MB ramdrive - és minden OK =)

VGA memó elég 512MB, csak 1600-as felbontástól (játék) kezdve érdemes már 1GB-osat venni. Amúgy felesleges, sőt, ha nem kell az 1GB, még jobb is a 512, mert azon gyorsabb elérésű modulokat használnak.

2011. jan. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Akkor úgy mondjam, hogy minden játék megy max grafikán a gépemen, és folyamatosan játszok újakkal? Faszom!


2 GB arra nem elég, ha például mellette mást is futtatsz, és kell az alt+tab ... na akkor cefetül elkezd tekerni a merevlemezed, hajtani a lapozófájlt. Semmi egyéb hátránya nincs a 2 giga RAM-nak!

2011. jan. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

RAM-nak sosem volt köze ahhoz milyen felbontáson tudjál játszani. A VGA-RAM-nak igen.

Minnél több memória a van a gépben, és nagyobb adatsínen kapcsolódik a laphoz, annál gyorsabban töltődnek be a programok. Win XP-hez 1GB elég. WiN7 32Bit-hez 2GB dual channel ajánlott.

2011. jan. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

32 bites windows 7-et használok, teljesen jól és tempósan elhajtja. amilyen játékokkal játszok tulajdonképpen arra is elég. csak (mint tudjuk) a technika halad előre és nem tudtam, hogy mennyire állja meg még a helyét a 2 giga.

2011. jan. 18. 14:53
 10/11 anonim válasza:
A most létező játékokhoz mindegyikhez elég hogy Minimumon futtasd de fillérekér bővitheted.
2011. jan. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!