Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Need For Speed World csatlakoz...

Need For Speed World csatlakozási probléma (router) (? )

Figyelt kérdés

A Need For Speed World közvetlen internetkapcsolattal tökéletesen működik.

Routeren keresztül (DLink DIR-300, hálókábellel csatlakozok) viszont a bejelentkezőképernyőn nem jelennek meg a reklámok (ez volt az első jel), a játék elindul, viszont mikor belépnék, kidob egy hibaüzenetet, hogy "servererror_fatal_errorcode_7".

Végigtúrtam a fórumokat, helyi hálózati hibát takar, de semmi megoldást nem találtam.

A routeren a szükséges port forwarding be van állítva.

Van valakinek hasonló tapasztalata, vagy ötlete, hogy mit csináljak?

Köszi!


2011. febr. 9. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg másik router-el tudsz próbálkozni?(Ugyanolyan beállításokkal.)
2011. febr. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez az egy routerem van. És másik gépem nincs, hogy kipróbáljam, és laptopom se sajnos.
2011. febr. 9. 12:39
 3/4 P.O.C. ***** válasza:
A D-Link DIR-300 -as kompatibilis a 3rd party firmware -ekkel, próbálj ki egyet. :) (pl. a DD-WRT -t)
2011. febr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, a firmware frissítés bevált! Frissebb (1.05) gyárival is jó lett (anyáméknál voltam, és gyanús volt, hogy az egy évvel újabb ugyanilyen routerükön ment).
2011. febr. 13. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!