Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mondanátok olyan programot...

EdiZeJ kérdése:

Mondanátok olyan programot mellyel a zenében szét tudom választani a dobot, a gitárt meg az éneklést tehát pl csak h a dobot lehessen hallani?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyen program nem létezik.
2011. márc. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyen program nem létezik,de ezt a kérdezők nem szokták elhinni és így általában 3 nap múlva újra megjelentetik a kérdésüket.
2011. márc. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

DE VAN! :)

Úgy hívják Reason 5!

És egy elkészült zene project-fájlját megnyitod, ott mindent egyesével ki/be kapcsolgathatsz...


JA!!! FONTOS!!!


MP3, WAV, FLAC és egyéb hanghullámos fájlokat NEM LEHET hangszerenként szétkapni... SEMMIVEL

2011. márc. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, amit mondott a 3. válaszoló, mivel tudom, h van ilyen program csak nem tudtam a nevét és azzal is tisztában vagyok h mp3-at nem lehet szétszedni mivel már az egy tömörített hangfájl. Köszönöm a választ.
2011. márc. 2. 10:06
 5/8 anonim ***** válasza:

3dik vok:

"mp3-at nem lehet szétszedni mivel már az egy tömörített hangfájl"


NEM! Azért nem lehet, mert hanghullámos fájl!

A Reason-ben "írt" zenék szétszedhetőek, DE CSAK ha a project-fájlt nyitod meg...


Az ilyen project-fájlok csatornánként szerkeszthetőek, ezért is lehet ki/be kapcsolgatni őket.


Ha vannak zenéid (akár AudioCD) azokat NEM LEHET!


Ha van egy 40 csatornás zenéd (hangszerek, vocál, effectek) és abból csinálsz AUDIO fájlt, az csak KETTŐ csatornás lesz (BAL-JOBB)

Így csak 2 csatornát tudsz ki/be kapcsolgatni. Vagy a bal, vagy a jobb hangszórót...

2011. márc. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És a project fájlokat belehet valahonnan szerezni? D
2011. márc. 2. 10:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Határozottan NEM!

Egy "művész" SOSE adja ki a FORRÁS fájlt! Maximum a vocal-hoz lehet hozzájutni, de ahhoz sem mindig.


Ha valakinek van hallása az csinál zenét. Akinek meg nincs sajnos az is.


De egy (akár dob) alapot elkészíteni (lemásolni) nem nagy kunszt. A nehezebb része, hogy egy összetett zenét alkoss (lemásolni felesleges vmit, mert az már VAN)...


Tehát vagy megcsinálod magad, vagy más hobbi után nézel ;)

2011. márc. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Guitar Hero és hasonló játékokban sávonként vannak a zenék, ezekből szétválasztott trackokat találsz a neten, de nyilván elég korlátozott számban.
2011. márc. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!