Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tulajdonképpen a GTA 4 bukás...

Tulajdonképpen a GTA 4 bukás volt valamilyen szinten?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy annak idején a Driver 3 például elég nagy bukás volt, és most a GTA 4 is a Vaterán kétezerért már kapható. Ilyen gyors árzuhanás csak a csalódást jelentő játékoktól megszokott. Szerintetek?


U.I.: nem játszottam még a GTA 4-gyel.


2011. márc. 5. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Bukás, mert túl nagyok a rendszerkövetelményei.

A Vaterán 2K? A Pitatebay-on meg 0 Ft...

2011. márc. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Oké, de a Piratebay-en már a megjelenéskor is 0 Ft volt, meg most is 0 Ft. Így nehéz lenne lemérni, hogy siker vagy bukás volt-e :)
2011. márc. 5. 23:20
 3/10 anonim válasza:
100%
Eladtak belőle vagy 15 millió darabot, úgyhogy üzletileg semmiképp sem volt bukás.
2011. márc. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
számadatokat nem tudok, de mikor a san andreas ment boldog-boldogtalan azzal játszott, a GTA4-el nem ez volt a helyzet
2011. márc. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A GTA4 3 éves játék lesz áprilisban, eladási rekordokat döntött szóval nem volt bukás, csupán a gépére áldozni képtelen gamer társadalom szemében volt az, különben a szinkronhangok kiválóak, a játékmenet érdekes nem kiszámítható, a grafika 2008as szinten kiemelkedő, a fizika fantasztikus.

A gépigény is csak a videokártyákat ette, Ati-kat például egyáltalán nem szerette, egy sima egymagos 3.0 GHz és 2Gb rammal simán ment nekem anno egy Nvidia Geforce kártyával.

Akinek meg drága a gépfejlesztés, az vegyen Xboxot vagy Playstationt.

2011. márc. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem, mintha meg akarnám védeni a "gépére áldozni képtelen gamer társadalmat", de a saját példámról tudom, hogy hiába van az embernek saját keresete, valahogy a számlák, a lakáshitel meg a többi mellett nemigen jut minden félévben gépfejlesztésre. Legalábbis nekem. Addig meg, amíg az ember nem is dolgozik, hanem iskolába jár, csak "tehetséges" szülőkkel van ilyenekre esély. A konzolokról pedig csak annyit, hogy biztos örült minden konzoltulajdonos, amikor kijött a gépéből a következő generáció, és elkezdtek rájuk játékokat is gyártani, szóval nem tudom, mennyivel olcsóbb a PS vagy az Xbox.

Mindenesetre lesújtó a sugallt véleményed azokról, akik esetleg nem tehetik meg, hogy a gépükkel mindig kövessék a legújabb játékok követelményeit.

Egyébként a hsz-ed többi részének természetesen örültem, és köszönöm.

2011. márc. 6. 00:54
 7/10 anonim ***** válasza:

"Áldozni"?


Költ 5000Ft-os játékra a faszom...majd ha 1000Ft lesz egy játék, akkor talán elmegyek érte a boltba! És az sem illegális, ha letöltöd, crackeled és játszol vele, mert magáncélra használod!

2011. márc. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azért ebben majdnem biztos vagyok, hogy tévedsz.
2011. márc. 6. 13:07
 9/10 anonim ***** válasza:

"valahogy a számlák, a lakáshitel meg a többi mellett nemigen jut minden félévben gépfejlesztésre"

ezeknek az embereknek találták ki a playstationt

2011. márc. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
egy Xbox Arcade 40 ezer forint, ez egy közép-felső kategóriás videokártya, ami lehet, hogy karácsonykor már nem viszi a legújabb játékokat.
2011. márc. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!