Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szakami elmélet, biztos bukás?

Szakami elmélet, biztos bukás?

Figyelt kérdés
9. osztályos tanuló vagyok, egész jól álltam a tantárgyból (Szakmai elmélet, elektrotechnika) azonban írtunk egy dolgozatot ami ha 3as alatt sikerül automatikus bukás.(Követelmények a következő évfolyamhoz.) Hát nem lett a legjobb viszont nem akarok megbukni! Arra gondoltam készíthetnék valami kapcsolási rajzot elmagyarázhatnám és közbe felelnék még egyszer ebből az anyagból. Csak hát nem tudok egy olyan oldalt ahol egy kapcsolási rajz mellé lenne írva a megoldása. Tudtok segíteni? Esetleg van ilyen oldal?
2011. jún. 7. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:

elég érdekes követelmények vannak a sulitokban :)

kapcsolási rajzból kb milyen szintű kellene? mert vannak az egyszerű "kösd össze az elemet a lámpával"tól a hangládák felül/aluláteresztő szűrőin át a szgép alaplapjainak elég bonyolult rajzaiig minden mi szem szájnak ingere

2011. jún. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Sztem beszéld meg a tanárral, hogy tudnál javítani.

Úgyis az a mérvadó.

2011. jún. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!