Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tanulja photoshopolni...

Honnan tanulja photoshopolni a neten?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, megvan a program és vna is beéőée egy ötös vizsgám...de ez nekem nem elég az a tudás amiért a vizsgajegyet adták..tudok szem hajszínt váltani..v.agy bárminek a színét emgváltoztatni...retuzsálni...élénkíteni homályosítani...cseppfolyósítással átformálni dolgokat...de ez nekem kevés...szeretnék fejlődni...


Tudom hogy tele a youtube ilyen vidikkel...de van ami annyira fle van pörgetve, hogy nem lehet meglátni mire kattintanak...és külömben is angolul van, és nem tudok olyan jól angolul...kéne egy olyan oldal,v ay néhány videó ami magyarul oktat...

és érdekelne hogyan készíthetünk photoshoppale gy fotóból fantasy képet...youtubeos vidikból ár láttam párat...

illetve hogy igazíthatunk a háttérhez egy beillesztett figurát, úgy hogy ne legyen olyan nyilvánvaló a beillesztés...

szeretném tudni, hogy a letöltött ecsetcsomagokat hogy lehet használatba venni?


2011. márc. 28. 21:29
 1/1 M4rcy ***** válasza:
2011. márc. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!