Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win7-re keresek egyfajta...

Win7-re keresek egyfajta "parancsikon-tároló" gadgetet! Melyiket használjam, ha létezik még ilyen?

Figyelt kérdés
Mint amire a rocketdock szolgál, illetve mint maga az Application launcher gadget csak modernebbet, mert állandóan kifagy, pedig tökéletes lenne: egy átlátszó négyzet amibe olyan ikon(oka)t húzok amit akarok. Előre is köszi
2011. ápr. 24. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:

halihó


Én a win7 en alapból a tálcát használom így gatgetként.Nekem jobban bejön mert nem lassít semmit és mindig ottvan.Rengeteg cuccot fel lehet halmozni ,ha akarod.Persze nem okoskodni akartam csak 1 tippet adok.Próbáld ki majd meglátod ,hogy bejön-e vagy sem.

2011. ápr. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, teljesen igazad van mert én is arra használom és abszolút kényelmes, hasznos. Viszont ami miatt eddig rocketdockot használtam mellé illetve ezt a ALgadgetet, hogy mappákat nem lehet különálló ikonként rögzíteni a tálcán, a miniatűrök/ikonok meg jó kiindulópontok ha kell valami, de nem akadtam még ilyenre sajnos.
2011. ápr. 24. 20:53
 3/3 A kérdező kommentje:
Egész napos keresés után most akadtam rá véletlenül egy Launch Control nevűre, ráadásul vistás gadget de gond nélkül fut 7en. Lehet ismerik sokan, de hátha más is keres: Korlátlanul beletudtam szórni a mappák parancsikonjait (amiből a munkámból kifolyólag sok van, fényképek nagyrészt) de progikat is futtat, egész jó a külleme, egyszerű, átlátható és megnyitás előtt még listázza is a tartalmát ha úgy szeretném. :)
2011. ápr. 24. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!