Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok egy programot...

Hogyan tudok egy programot nyomon követni?

Figyelt kérdés
arra gondolok, h mikor mit csinál, mit hova másol vagy mit hol hoz létre. köszönöm.
2011. ápr. 25. 08:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha például egy játékot telepítesz, akkor általában a Program Files könyvtárba telepíti a fájlokat, de ezen kívűl létrehoz egy mappát a Documents and Settings könyvtárban is, abban az alkönyvtárban, amely a felhasználó nevén fut.

Ha viszont programot telepítesz, akkor rak a Windows/system32 könyvtárba, vagy a Drivers könyvtárba a meghajtókat, a Windowsba a *.DLL-eket, az Inf könyvtárba az *.inf fájlokat, a help, vagyis a súgófájlokat is ide rakja, ahonnan telepítéskor kiolvassa az információt,-mondjuk egy driver újratelepítésekor. A Windows Installer könyvtárba rakja a Setup fájlokat, amelyeket letöltesz a Netről, egyébként ezeket a fájlokat nyugodtan lehet törölni, mert sok esetben a helyet foglalják csak. Ahhoz, hogy minden fájlt lássunk a Windows könyvtárban, a CT-ben láthatóvá kell tenni a rejtett fájlokat. Minden új program létrehoz egy könyvtárat, ahol az ahhoz tartozó fájlok találhatóak. A System32 könyvtárban találhatók

2011. ápr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondat félmondat, ne vedd figyelembe.
2011. ápr. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nekem igazából csak egy segédprogram figyelésére kell mivel alapjáraton felzabálja a netem amikor csak systray-ben van és kíváncsi vok, h miket töltöget le/fel.
2011. ápr. 25. 23:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó volna tudni a segédprogram nevét.
2011. ápr. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
cacaoweb :D
2011. ápr. 26. 14:50
 6/7 VODKA0710 ***** válasza:
WPEPro-val meg tudod nézni egy kiválasztott folyamat internetcsomagjait. Szerintem az elég lesz erre a célra. Viszont ilyesmi programot keresek én is. Tehát egy olyan program, amiben egy folyamatot kiválasztassz, és megmutatja, hogy milyen fileokat ír/olvas, hoz létre, töröl, miket módosít a Registry-ben, és hasonlók. Ha valaki ismer ilyen programot, kérném, hogy csak mondja meg a program nevét. :)
2011. ápr. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi ez talán jó lesz:D
2011. ápr. 30. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!