Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jedi Knight Jedi Academy...

Jedi Knight Jedi Academy indítási probléma. Van rá valami megoldás?

Figyelt kérdés

Bővebben a problémám :


Elindítom a Jedi Knight-ot és a következő hibával kidob :

GLW_StartOpenGL() - could not load OpenGL subsystem


Rengeteg fórumon láttam ezeket a problémákat és írtak is rá egy receptet, de az meg csak Win95/98-ra jó ...


Van erre valami recept?

Operációs rendszer : Windows XP SP2 (ha szükséges fel tudok rakni az Sp3-at)

Videokártya : ATI Radeon 9200 SE Family


2011. máj. 2. 09:46
 1/7 VODKA0710 ***** válasza:

Ha esetleg nincs adminisztrátori jogod a gépen, próbáld meg úgy futtatni. Windows 7-en bejött :D

Ha meg úgy sem megy, próbálj új driver-t letölteni a videókártyára. Más nem nagyon jut eszembe.

2011. máj. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Videókártya driver és DirectX letöltés/frissítés és menni fog. Nekem is ez volt.
2011. máj. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tudtok valami linket adni ahonnan ezt letölthetem?

A google-n találtam dolgokat de mindegyik csak semmirekellő shareware scanner program amik csak látszatra hasznosak.

És légyszi olyan linket adjatok, ha van ami PONTOSAN rávezet.

2011. máj. 2. 22:34
 4/7 VODKA0710 ***** válasza:

Videókártyára driver: [link]

És a DirectX: [link]

2011. máj. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm.

Elindult és tökéletesen működik (meg még jópár játék amihez kellett ez az OpenGL támogatás).

Örök hála

2011. máj. 3. 21:19
 6/7 anonim válasza:

Én leszedtem arról a két linkről amit kellett de az egyikkel csak egy rakat winrar fájl jött le a másiknál meg valami üzenetet dob ki a telepítés közben és leáll.

Mi lehet a gond?

2011. máj. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ironman82 válasza:
segítség nekem is ez a problémám, valószínűleg nekem is, ahogy mindenkinek aki válaszolt megoldaná a problémát egy videókártya driver frissítés, de nem vagyok ebben annyira otthon.segítség!!!
2013. dec. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!