Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell optimalizálni...

Hogyan kell optimalizálni word dokumentumot?

Figyelt kérdés

S.O.S.!

Tele van képekkel, így nagy méretű. De valahogy lehet optimalizálni az egész dokumentumra vonatkozóan a képeket, és jóval kisebb lesz a fájl mérete.

Csak nem találom a menüpontot....


Hol van???

Segítsetek!! Köszi előre is!


2011. máj. 10. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
category fail
2011. máj. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Word 2003 alatt tudom pontosan, de a többiben sem térhet el ettől nagyon. Jobb klikk a képen, a felugró menüben a "Kép formázása..." pontot kiválasztod. Itt a bal alsó sarokban van a "Tömörítés..." gomb, ahol a kiválasztott képet, vagy a dokumentum összes képét tetszőlegesen tömörítheted. Észrevehető minőségromlás nélkül is hatalmas a méretbeli különbség.
2011. máj. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ott próbáltam, de mégsem változik a fájl mérete, ezért is kérdezlek titeket. :-(


De van valahol ez a szó, hogy "optimalizáslás", és attól kisebb is lesz, már használtam és most sehol sem találom. :-((

2011. máj. 10. 10:11
 4/4 legendavagyok01 ***** válasza:

Hivatalosan ennyi van róla:

[link]

2011. máj. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!