Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha a World of Warcraft játékka...

Ha a World of Warcraft játékkal szeretnék játszani akkor meg kell vennem eredetiben a játékot + a 2 kiegészítőjét? , vagy a Blizzard oldaláról le tudom tölteni ingyen?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy havidíjat kell fizetni.
2009. márc. 10. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
meg kell venni. de hidd el, megéri :D
2009. márc. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy megéri mert nagyon jó játék, szeretek vele játszani, de a wow +2 kieg 14 ezer forint:D + ott a havi 3500as havidíj, köszi a választ, azt reméltem le lehet töltögetni is:S
2009. márc. 10. 21:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Torrent oldalakról meg warez site-okról asszem le lehet, meg vannak ugye a tört szerverek, de állítólag fele annyi élményt se nyújtanak... Én nem tudom, engem egyáltalán nem érdekel a játék, csak azt mondtam, amit tudok... :)
2009. márc. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy az eredetivel játszhass, nem kellenek a kiegészítők. Akkor kimarad 2 faj és néhány nagyobb sziget az életedből - na bumm. A tárgyak ugyanazok, és kaphatsz ilyet mástól. Találkozhatsz is velük.


Egyébként vannak tört szerverek is - de messze rosszabbak, mint az eredeti. Elszállások, kieső idők, eltűnt tárgyak, karakterek...

2009. márc. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tört szerveren játszom, és annyira laggol hogy játszhatatlan:S de legalább ingyenes:)
2009. márc. 10. 21:48
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem ugyanaz, ha nincs meg mindkét kiegészítő. Abszolút nem. Eleve csak 60-as szintig tudsz fejlődni, és csak az alap területeken tudsz mászkálni. Nem mondom, hogy ez nem érdekes, de egy idő után unalmas lesz EGYEDÜL. Mert a kutya se fog veled rendesen elmenni azokra a helyekre. Nem hogy egy 40 fős Onyxiára, amikor 2-3 (vagy éppen 1) 80-as pénzfarmolás címén öli...

Ha csak a The Burning Crusade, vagyis az első kieget veszed meg, akkor 70-ig tudsz fejlődni, lehetsz 2 új fajjal, választhatsz +1 szakmát. De továbbra is: unalmas lesz, hogy egyedül sehová nem tudsz eljutni.

A teljes "élvezethez" meg kell venned a legújabb (Wrath of the Lich King) kiegészítőt is, így már 80-as lehetsz, egy idő után lehet Death Knightod (szvsz uncsi kari), +1 szakma, és persze Northrend, ahol az emberek 90%-a tanyázik...

Le lehet amúgy tölteni, de tulajdonképpen nem a lemezt kell kifizetned, hanem azt, hogy több helyen játszhatsz, mászkálhatsz, több szórakozás. Mindemellett van persze a havidíj is. Drága, persze, de ha azt veszed 100Ft/nap. 1 üveg szar sör, 4 szál cigi...

2009. márc. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
...de erre mondtam, hogy amíg nem mész föl 60-ig egy pár karakterrel, addig mindegy. Ráérsz később megvenni.
2009. márc. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat, a legegyszerűbb tehát az, ha elösször a simát megveszem go lvl 60 aztán bc 70ig és wotlk:) és így nem egyben 14ezer hanem mondjuk 2-3 hónap alatt, úgy meg nem vészes
2009. márc. 10. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!