Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A World of Warcraft-ot le...

A World of Warcraft-ot le tudom tölteni valahonnan ingyen, vagy meg kell vennem a boltban ahhoz hogy játszhassak?

Figyelt kérdés
Eredeti szerveren szeretnék játszani úgyhogy ilyet ne írjatok pls hogy torrent meg stb.
2009. aug. 3. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor vedd meg.Jobbat nem tudok.
2009. aug. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
havi 2000-5000 ft havidíj, oszt nyomjhatod eredeti szerveren :)
2009. aug. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
WoW+BC+Wrath of the Lich King=15000Ft, plusz havonta 3-4000Ft. Mindenképpen meg kell venned. Egyszerűbb boltban, de akár Blizzard store-ban is megveheted, digitálisan.
2009. aug. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Előttem szólót javítanám annyiban, hogy: WoW+BC+WotLK = 0 HUF, ugyanis ingyenesen -és teljesen legálisan- letölthető a kliens. Itt a link: [link]
2009. aug. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előttem szólót javítanám, hogy ha ingyen, tört szerveren akar valaki játszani, akkor ingyenes. De mivel a kérdező eredetin szeretne játszani, akkor meg kell vennie, mert az egyedi CD-kulcs a letöltött verzióban nem lesz benne. Kivéve, ha később ugyanannyiért megveszi Blizzard Store-ban a játékot (CD-kulcsokat). Persze ehhez csak a kérdést kell elolvasni.
2009. aug. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Ezzel mindössze az a probléma, hogy tipikusan a hülye okoskodik. -.-"

Nincs szükség semmiféle CD kulcsra; letöltöd, felinstallálod, Blizzardnál létrehozol egy accot, elmész veszel egy gamecardot, feltöltöd, játszol.

(Egyébként régebben valóban szükséges volt CD kulcs, de már nem. Valamint, ha esetleg elgondolkodnál azon, h a blizz vajh miért teszi elérhetővé a saját oldalán letöltésre a klienst.... -.-")

2009. aug. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, valóban a hülye okoskodik...

A Blizzard ugyan elérhetővé teszi a kliens. Tudsz is létrehozni ingyen, 10 napos próba accountot, ami ha lejár, akkor meg kell adnod az ALAP játék CD-kulcsát, amivel normál accountra upgradeled az accountodat. Aztán ezzel elérheted a 60-at, és amíg nem adsz meg az Account Managementben egy BC-s kulcsot, addig nem mész outlandre, nem leszel JC, nem lesz Draeneied/Blood elfed. Legkésőbb 70-en szépen beírod a WotLK-es CD (DVD) kulcsát is az Account Managementbe, és lesz egy WotLK accountod, különben maradsz 70, nem mész Northrendre, nem lesz DK-d, nem leszel Inscription-ös.

De én csak pár éve játszok eredetin, nem is értem mit vitatkozok a nagy, magyar, Tauri isteneivel, akik még WoW-ot életükben nem láttak. Valami hasonlót talán.

És hogy miért tölthető le? Talán mert a kulcs tulajdonképpen nem a telepítéshez kell, hanem az account upgrade-hez? Aztán ha véletlen a kukában végzi a lemez, mert a hugi rátaposott, attól még ne kelljen újra megvenni csak a lemez miatt.

Persze játszahtsz tört szerveren valami játékkal, de köszönöm, a bugos, lagos, GM-pacsis törtszerverekből nem kérek.

2009. aug. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Na jó... én nem Tajgetosz-pozitív, Darwin-díjasokkal kívánok vitatkozni. A kérdezőnek feleltem, arra meg, hogy mennyire kitartóan véded a baromságaid, nem vagyok kíváncsi. Köszönjük Emese, talán máskor.
2009. aug. 15. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor pedig együtt ugrunk...

Amiben igazad van: ingyenesen letölthető a kliens. Amivel segget sem lehet törölni, mert nem papír. De telepíteni lehet... Csak épp ha játszani is akar, márpedig a kérdező játszani is akar, akkor mindenképp meg kell vennie, mert addig nincs account upgrade. Persze 10 napokat lehet játszani, de az semmire sem elég. A valódi játékhoz kell a WoW Classic, BC és WotLK account.

2009. aug. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!