Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program amivel...

Van olyan program amivel vissza tudom nézni az összes leütött karaktert? Jelszó kéne.

Figyelt kérdés
Olyan progi kéne ami ha bekapcsolom a gépet akkor automatikusan bekapcsol, vagy nekem kell elindítanom, de ennek semmi jele, viszont minden jelszót vagy leütött karaktert eltárol és én azt vissza tudom nézni, akár neten, akár gépen ütik be. Konkrétan egy facebook jelszó miatt kéne.
2011. máj. 12. 23:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha nem saját jelszavad miatt kell, akkor rendőrség lesz a vége. A sulinkban egy kölyköt ilyen miatt vittek be pár hete. Feltörte egy lány Facebookját és iszonyatos dolgokat írt ki. Ha már mások címével akarsz visszaélni, én a helyedben meggondolnám. 10 percen belül nálad lesz a rendőrség, ha valaki bejelenti a feltörést, még akkor is, ha rejtett IP mögül csinálod.
2011. máj. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ja, ha meg bejelentenéd az őrsön, akkor a jelszólopó ismerősöd dalolva mondja el a jelszót a zsaruknak
2011. máj. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem. Ahogy ellopta a jelszavadat, azonnal el is felejtetted? És ha nem tudod, mi volt az, hogy fogod felismerni? Ilyen alapon, veszel egy szótárt, abban tutira benne lesz...
2011. máj. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!