Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnál segiteni? (lent)

Tudnál segiteni? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval szeretnék a profilomra,feltenni egy videót.Van egy olyan ahol úgy összetudom préselni a videót,hogy csak egy pötty látszik.Csak sajnos azon az oldalon nem minden zenét lehet megkapni,csak ami van a youtubon.S nekem van egy videóm,amit nagyon szeretnék,de nem akarom feltölteni a youtubre,mert én énekelek rajta,s nem akarom,hogy mindenki majd nézegesse.De viszont azért akarom feltenni a profilomra,mert összetudom zsugoritani,s akkor mindenki,csak hallani fogja a hangom.Na m1.Szóval mit csináljak?Nem tudtok egy olyan progit,ahol a gépről tölthetek fel vidit és átalakitja linké?
2011. jún. 23. 08:21
 1/2 A kérdező kommentje:
De arra is gondoltam,hogy a vidimet felteszem a youtubra,csak akkor a háttér megkéne váktoztatni,csak én nem tudok videót szerkeszteni...
2011. jún. 23. 08:23
 2/2 anonim ***** válasza:

VirtualDub a legjobb videoszerkesztő.

Megnyitod vele a videót

Utána vide, filters..., add, brightness/contrast, Brightness-t lehúzod black-re, ok, ok.

File, save as avi..., elmented újként.

2011. jún. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!