Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Star Wars Republic Commando...

Star Wars Republic Commando Win 7 probléma. Fontos! (Többi lent. ) (? )

Figyelt kérdés

Felraktam a Star Wars Republic Commando-t Win 7 64x Ultimate-re és töltésnél egyszerűen kilép minden hibaüzenet nélkül. Mi lehet a baj? Szétnéztem már pár külföldi fórumon is, ajánlottak win 7-es patchet.Azt is kerestem de nem találtam :D. Szóval,ha valaki megtudta oldani,hogy Win7-en fusson normálisan akkor pls írja meg. :) Elég fontos lenne,mert az egyik kedvenc SW-os játékom,nem mellékesen eredeti és nem akarok (úgymond) ablakon kidobott pénzként "leszámolni" vele.


Előre is kösz.


2011. jún. 23. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Előszőr is próbáld meg kompatibilis módban futtatni a játékot(XP sp3),ha ez nem oldja meg a gondot akkor telepítsd fel a patcheket:

[link]

[link]

(az 1. win7re van a 2. gondolom xp-re de tedd fel mind kettőt)

2011. jún. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Reps válasza:
Az első oldalról hogy tudom letölteni valahonnan máshonann nem lehet?
2012. febr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
ott van hogy:"free software update and security tool" és arra rákattolsz és úgy lehet letölteni
2012. ápr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Edward Cullen ® ***** válasza:
a bump mapping-ot állítsd lowra ás akkor menni fog.
2012. máj. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 realfalcon válasza:

"Edward Cullen ® nevű felhasználó válasza:


a bump mapping-ot állítsd lowra ás akkor menni fog."

tökéletes megoldás!!!!

2015. ápr. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!