Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek Megvegyem? Bövebbe...

Szerintetek Megvegyem? Bövebben lent

Figyelt kérdés
Szeretném megvenni Pc re a Call of Duty Modern Warfare 2 -öt,Mivel nincs sok zsebpénzem ,csak egy játékot terveztem a nyárra,nagyon vágyom rá,csak azt halotam hogy sok a csiter .Kérlek titeket irjátok le a véleményeiteket,föleg aki nek megvan eredetibe és játszott már a multin.(xboxosok meg ps3 as vélemények is érdekelnek,de legföképp pc-s) Elöre s köszönöm az értemes válaszokat
2011. júl. 8. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
A hivatalos serverekről banolják őket előbb-utóbb. A nyár pedig az év éppen megfelelő időszaka arra, hogy megtanulj magyarul. Csak egy tipp.
2011. júl. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kösz a tapasztalatot,de azért porbálj meg irni egy német billentyüzetes laptopn :D
2011. júl. 8. 19:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Én inkább várnék MW3-ra. Ősszel fog megjelenni. :) Én már nagyon várom,tuti megveszem.
2011. júl. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Sok a csíter"

Igen sok szokott lenni a csíter de bannolják őket előbb utóbb amúgy nekem megvolt Xbox 360-ra meg pc-re is és mind2-n nagyon jó szerintem megvehetedamúgy először próbáld ki single-t és utánna kezdj multzni ez egy tanács nem muszály megtenni

"Próbáld német laptop billentyűzeten írni"

???

Laptopon akarsz jjátszani vele vagy van egy laptop meg egy gép?

Mert laptopon nem ajánlatos codozni

2011. júl. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért ne játszhatna vele laptopon? Egy felsőbb kategóriás (~200 ezer) röhögve elviszi.
2011. júl. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hello! én sokat játszottam ezzel sztem a black ops után ez a legjobb fps játék. megéri megvenni az tuti.
2011. júl. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
00:45 hát képzeld el a szomszd gyerek 210-ér vette a laptopot felnyomta a cod6-ot és elindult de másnap megmá ment a szerelőhöz új alaplapért
2011. júl. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves 23:58 nagyon szépen köszönöm a válaszodat,ne laptopon játsznaék vele hanem gépen ,köszönöm szépen mindenkinek a válaszát,de még lenne egy kérdésem ugybár most jelenik meg nemsokára a Battlefield 3 amit szertnék mgevneii ,a gépem böven vinné csak az operácios rendzserrel van baj,xp m van de zat irja hogy win 7 kell neki szeritetek vinné xp n? a rendszerkövetelmények megvann böven...
2011. júl. 16. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!