Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megvegyem a patikát? (bővebben)

Megvegyem a patikát? (bővebben)

Figyelt kérdés
már rég óta tetszik egy patika és meg akarnám venni,de vala hogy sose jutok oda...most elmehetnék és megvehetném,de ugy gondolom ehhez már lehet kicsi késő lenne,ősz van,nemsokára itt a tél és akkor inkább csizmát kellene hordani...szerintetek megvegyem vagy ez az idő már nem alkalmas?Nem szeretném azt hogy megveszem és 1hónap után már tehetem a szekrénybe és jövőre használjam mert már hideg lenne rá..??!!!
2009. okt. 12. 17:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
mi az a patika ne haragudj, felénk a gyógyszertárat hívják patikának. de lehet én vagyok csak ilyen tudatalan?
2009. okt. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
először nem tudtam hogy miért akarsz megvenni egy gyógyszertárat...aztán rájöttem h nem gyógyszertár de h mi azt még mindig nemtudom..
2009. okt. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen ez a patika engem is érdekelne, hogy mi az :D Mi felénk is gyógyszertár... Nem tudom nálatok akkor mi :D
2009. okt. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

aaaaaaa...sorry :D felénk így mondják.Különben erre gondoltam-vagy is ilyenre :

[link]

2009. okt. 12. 17:44
 5/11 anonim ***** válasza:
az nem valami papucsféle?
2009. okt. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

sportcipő?

amúgy igen, télre is jó. feltéve ha bőr. én ilyneekben szoktam télen is járni. persze ha száraz idő van. amúgy csizmában

2009. okt. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
jó kis cipő, szerintem nyugodtan megveheted. De ezt most nem vágom amúgy. Valahol a cipőt patikának hívják? :O
2009. okt. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Papucsféle XD ez jó, ez egy sportcipő, vannak belőle vastagabb darabok is amikben nem fázna a lábad hidegebb időben sem, az ilyeneket még bőven el lehet hordani hideg időben csak jól meg kell választani. Én azt hittem vmi mokaszin félére gondolsz mert azt tényleg egy hónapon belül elrakhatnád. De azért a patika sem utolsó, egész a csizma részig azt hittem egy gyógyszertárat akarsz venni xD
2009. okt. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanilyen cipőm van csak kékben :) és én egész télen ebben jártam. Nem ázott át és nem is fázott benne a lábam. Persze azért térdig érő hóban ne mászkálj, de az utcán, járdán simán jó.
2009. okt. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi,azt hiszem megveszem :D
2009. okt. 12. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!