Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok megvegyem vagy...

Mit gondoltok megvegyem vagy sem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval.Hallottam a Gliss Kur Asia Straight termékekről és ki szeretném próbálni.Használtam már Gliss Kur termékeket és nekem nagyon beváltak de erről az egyenesítősről nem tudok semmit.Kinek hogy vált be?
2011. jan. 4. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt ne várd, hogy ha ilyennel mosod a hajadat és ilyen balzsamot használsz, egyenes hajad lesz. Ugyanolyan volt a hajam, a felszíne talán simább lett, de nem lett egyenesebb.

Igazából szerintem ugyanolyan mint a többi gliss kur termék, nem rossz, de nem is nyújtott semmi pluszt a többi termékükhöz képest. Sőt, nem váltotta be az "ígéretét".


Persze kipróbálhatod, kb. 600 Ft egy sampon, nem olyan nagy rizikó.

2011. jan. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez az egy, ami bejött a Gliss kurból, de csak a pakolás. A samponok kifejezetten rosszak szerintem.
2011. jan. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem lett tőle egyenes csak kicsit selymesebb
2011. jan. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És hogyha az összes ilyen terméket használom? 4 van: sampon kétféle balzsam és pakolás. Akkor jobb lesz a hatás? vagy felesleges ezzel bajlódnom mert nem akarok kidobni pénzt hogyha nem használ semmit se.
2011. jan. 4. 18:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezek nem arra valók, hogy megmosod és hipp-hopp egyenes hajad lesz. Ez arra jó, hogy ha vasalod a hajad, akkor tovább megtartja az egyenességét, vmint nem kell anyiszor majd áthúznod a hajadon a simítót így nem éget annyira.

Ennyih az össz amit csinál.

A Gliss Kur samponjai pedig semmit sem érnek..csak a balzsamjai meg 1-2 pakolásuk nagyon jó!

Sajnos ilyen termék még nem létezik, amitől mosás után kiegyenesedik a haj, de én már nagyon várom, hogy hátha lesz :)

2011. jan. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!