Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet egy laptopnak...

Hogyan lehet egy laptopnak fokozni a teljesítményét akkor ha játszok rajta egy játékkal?

Figyelt kérdés
Van egy játékom ami kicsit akadozik pedig meg van a gépigény és szeretném ha játszok akkor a gép erre a játékra fókuszáljon
2011. aug. 22. 08:52
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Nem tudom pontosan hogyan, de szerintem tedd át egy teljesen üres felhasználói fiókba, és talán ott arra fókuszál. Nem tudom biztosan :/ azért remélem tudtam segíteni!
2011. aug. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%

Első válaszoló, ez hülyeség volt!

ha sz*r a laptop, márpedig a legtöbb az, akkor a játékok nem futnak rajta rendesen. nehogy azt hidd, hogy ez a miniatűrizált cucc van olyan jó, mint a jóval nagyobb asztali!

2011. aug. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Állítsd le a fölösleges programokat. Pl.: torrent, msn, skype, vírusirtó stb.
2011. aug. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. Előzd meg hogy felmelegedjen a gép, pl alátámasztod vmivel, és tudjon mindenhol szellőzni rendesen.


2. Felesleges programok, szolgáltatások kilövése.

Induló programokat pl ASC-vel ki lehet lőni:

[link]

Szolgáltatásokhoz legjobb ha Game Boostert használsz:

Pl GB 3.0 Beta verziót

[link]

Laptop pedig legyen teljesítmény centrikusra állítva.


3. Leszeded a játékokhoz a legfrissebb patch-eket, egyrészt hibákat javít, másrészt egyes játékokat optimalizálnak is vmilyen szinten.

Patch-eket innen, vagy google:

[link]

Crack-et, azt kerítesz hozzá magad.


Röviden ennyit tudsz tenni, mondjuk főleg processzor és ram szabadul fel, a videókártyád ha gyenge az ellen sokat nem tudsz tenni. Ezekkel kihozhatod a max teljesítményt a gépedből, ha nem elég, akkor pedig játszol mást. :)

2011. aug. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

laptop nem jó játékra. ez az emberiség nagy hibája h azt hiszik h egy laptop tud olyan erős lenni mint egy asztali gép


amúgy ha éppen van meg a gépigény ne csodálkozz h akadozik

2011. aug. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A laptop szar a játékra. Na persze. Ez megint olyan mint amikor a Trabantos szidja a Hondát, holott életében nem ült még benne.

Saját példa:-nem vagyok megszálott de a Crysis magas részleteséggel fut az Aspire 5750G-n

(Intel core i5 2410M 2,3GHz; GeForce GT520M 1GB; 6GB DDR3 RAM; 320GB WD Scorpio Blue HDD)

2011. aug. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha az enyém nem is olyan erős, akkor is 3éve nyúzom játékokkal, és eddig low-on is elment bármi, az asztali gépünk ugyanannyiba került, és közepes grafon futtatna dolgokat...ha elindulna rajta, széteső játékok, lefagy, kilép, újraindul...3év után már videókártya gondokkal küzd, meg lassul, akárhogy takarítjuk, karbantartjuk...a laptopomat még csak szervizelni se kellett soha....abban igazuk van az embereknek hogy játékra ne laptopot vegyél...viszont ha szükséged van laptopra, akkor már miért ne játszhatnál rajta?...nekem pl lanpartykhoz kifejezetten jól jött hogy metrón-villamoson nem egy komplett asztali gépet kellett elcipelni a haverokhoz:)


Lényeg...laptopon is tudsz játszani, főleg ha nincs más, csak vannak rá kompromisszumok.

2011. aug. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!