Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vírusirtás hogyan? Segítene...

Vírusirtás hogyan? Segítene valaki!?

Figyelt kérdés

Win7 Ultimate sp1 64 bites verziót használok. Vírusirtó Avast van fent a gépen. Lefuttattam és ezeket találta:


-link: [link]


Mit lehet ezekkel csinálni?

Valaki tudja a megoldást?


Köszönöm a segítséget előre is!!


2011. szept. 23. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Műveletnél menj rá hogy javítás. Ha nem sikerül megjavítani, akkor töröld a fájlokat.
2011. szept. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Ha törölni kell a fájlokat akkor nem fog valami történni a rendszerrel? Mármint visszafordíthatatlan folyamat ami esetleg működésképtelenné teszi?


Kíváncsi lennék arra is hogy ezt miért látja vírusnak az Avast!? Eddig 32bites win7-et használtam és ugyan ezt a vírusirtót,és soha nem talált a rendszerben semmit.

2011. szept. 23. 20:59
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy trojan dropper lesz...lecseréli a fájlt egy fertőzöttre.Használj malwarebytes-ot.Az jobb.
2011. szept. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. szept. 23. 21:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Avast drága Avast drága. Nem tudom. Javíttasd meg vele, de ha képtelen rá, én a helyedben lepucolnám, és az AVG 2011 -re bíznám a védelmet.
2011. szept. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igazából nem tudom mi az amit talált,próbáltam megjavíttatni vele,nem tudta. Törölni tudta a fájlokat. Viszont ettől féltem,ugyanis valami gubanc lett a rendszerrel,mert pl az Avast nem indul el egyáltalán,több más alkalmazással.Pl Winamp internet stb. Kiírja a gép hogy indítsam el az Avastot,de semmire nem reagál. És uninstallálni sem lehet. Már régóta használom az Avastot és semmi baj nem volt vele. A rendszerben még soha nem csinált ilyen kárt. Ráadásul 3 tisztító progit is használok külön a windows karbantartására. Hjaj... Nem igazán értem hogyan kaphatott vírust a rendszer,mert nem telepítettem semmi megbízhatatlan szoftvert,és nem járkálok olyan oldalakon sem.


Azért köszönöm a segítséget!

2011. szept. 24. 09:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Hé, hé. Külsős töredezettség - és takarítóprogramokat SÜRGŐSEN mellőzd. Összekutyulják az egész rendszert. CSAK és kizárólag a beépített töredezettségmentesítőt és a rendszerkarbantartót használd. Semmi külsős mocskot, ami a registry hibákat, előzményeket tisztogatja stb. ezeket azonnal felejtsd el. A rendszer telepítsd újra, és csak a beépített karbantartókat használd, azt is elég havonta, kéthavonta! A beépített töredezettségmentesítőt kapcsold be úgy, hogy magától hetente egyszer futtassa végig a töredezettségmentesítést, így azzal még törődnöd sem kell. Vírusirtónak pedig CSAK, és kizárólag AVG 2011, amit innen tölthetsz le: [link] Természetesen az ingyenes változat kell neked, attól függően, hogy 32 bites, vagy 64 bites rendszert használsz-e. A megfelelőt töltsd majd le. Sok sikert!
2011. szept. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Rendben!

Köszönöm a tanácsot!

2011. szept. 24. 14:14
 9/9 A kérdező kommentje:

Nos,eddig az Avast irtót használtam,és semmi baj nem volt vele win7 ultimate 32bit alatt. Nem rég telepítettem fel win7 64bites verziót és mellé ugyan azt az irtót. És "bekrepált". Tegnap amikor megtalálta a vírust,én meg töröltem is azokat,használhatatlanná vált a gép. Újratelepítettem az egészet,gondoltam így legalább a vírus is törlődik. De megint riasztott az Avast ugyan arra. Így megfogadva "tegnap 11:05" tanácsát letöröltem az Avastot,és feltelepítettem az AVG 2011-et. Mondanom sem kel hogy az már semmi problémát nem talált a rendszerrel. És sokkal bővebb a szolgáltatása a szoftvernek,és ugyanúgy free.


Köszi még1x a segítséget!

2011. szept. 25. 02:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!