Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Zaklatnak telefonon, megvan a...

Zaklatnak telefonon, megvan a szám de titkosított. Van olyan program amivel feltörhetem a tudakozó adatbázist? Vagy segítene nekem valaki? BÁRMILYEN MEGOLDÁSRA VEVŐ VAGYOK.

Figyelt kérdés

Évek óta nem adtam meg a számom senkinek, mégis mindig hívogatnak, hol számmal, hol anélkül.

A rendőrség és hasonlók kilőve, mert nem nagyon érdekli őket, nem tesznek semmit.


Mit tehetek ilyenkor?


Kérlek azt ne írjátok, hogy ez nem legális, tisztában vagyok vele.

És azt se, hogy cseréljek számot, mert nem cserélhetek állandóan... ráadásul most egy ideig nem is lesz rá lehetőségem, és addig kellene valami megoldás.


BÁRMILYEN MEGOLDÁS ÉRDEKEL!


Ha valaki nem szeretne ide írni, de tudna segíteni, nekem privátban is jó.

Meg akarom tudni, kik zaklatnak.


Esetleg tippeket is fogadok, hogy hol kérdezhetném még ezt meg, mely oldalakon. Nem ismerek ilyen hackereket meg hasonlókat, így nem tudom hol keresgéljek.


2009. ápr. 27. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

pedig akkor is illegális ha mást bérelsz rá!

de hallottál már tudakozóról?

2009. ápr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A szolgáltató a telefonszámot csak hivatalos szervek részére adhatja ki. Az egyetlen járható út, ha feljelentést teszel rendőrségen, ha jól tudom a legújabb jogállás szerint a telefonos zaklatás esetében is van már erre lehetőség.
2009. ápr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!