Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » ASUS netbook-ra szeretném a...

ASUS netbook-ra szeretném a Windows XP-t újra telepíteni, és nem engedi, azt írja ki, hogy hibát észlelt és leáll a telepítés a számítógép érdekében?

Figyelt kérdés
Mi lehet ez a hiba?A gépemen még a vásárláskor rajta lévő eredeti xp van,de már ez a zípus akkor is elavult volt,nekem a Prof van,ezt szeretném rátelepíteni,mert már nagyon muszály lenne.Kérlek benneteket segítsetek újra telepíteni a gépemet!
2011. okt. 8. 18:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
2011. okt. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
jujj ez nekem nagyon nehéz sajnos nem értem,hogy honnan mit és hová kell másolni....borzasztó nehéz...:(
2011. okt. 20. 20:36
 13/21 P.O.C. ***** válasza:

Hát, ha egy egyszerű másolási műveletet nem tudsz megoldani, akkor jobb ha hozzáértőre bízod a telepítést.


Amúgy ha Windows 7 -et telepítesz rá, annál nem kell ilyenekkel görcsölni, mert alapból ismeri a natív SATA módot.

2011. okt. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 P.O.C. ***** válasza:
Ilyen alacsony szintű felhasználó ismereteknél felmerül a kérdés: Egyáltalán telepítő CD -ről boot -olva akarod azt a Windows -t föltelepíteni ahogy kell?
2011. okt. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Igen,persze,telepítő cd-ről próbáltam a programba másolni,de nem sikerült.Lehet,hogy én értelmeztem félre,de úgy gondoltam,hogy azt kell csinálni,hogy ebbe a progiba az E meghajtóról ki kell jelölni az XP-t,s leokézni és tovább,de nem engedte sajnos.Tényleg nem értek hozzá,mindent,amiut tudok,azt csak saját magamtól tanultam meg,nincsen senki,aki elmagyarázná az alapokat...-azt hittem meg tudom csinálni,de úgy látom,hogy nekem ez nagy falat :)
2011. okt. 21. 06:05
 16/21 anonim ***** válasza:

Elsőre minden nagy falatnak látszik...kis idő kell, és menni fog.

Ellenben, ha eleve van rajta xphome, netalántán az említett recovery partícióval, akkor felesleges időt-energiát fektetni a dologba, jobban jársz, ha hagysz minden így. Ha nincs recovery partíció, akkor érdemes próbálkozni, sőt szükséges is, hiszen újratelepítést nem tudod elkerülni idővel... :)

2011. okt. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 P.O.C. ***** válasza:

Ebben az videóban már az elején megtudod, hogy hogyan kell telepítő fájlokat másolni a számítógépedre.

Utána már csak az nLie -al kell foglalkoznod és a driverrel. Mikor kéri tallózd ki, a telepítő fájlokat tartalmazó mappát amit a gépre másoltál. A többi már nagygyából a leírás szeriont fog történni. Annyi különbséggel, hogy neked a Intel NM10 AHCI kell majd. (A példában AMD drivert integrálnak).


Ha nem sikerül, akkor valami gáz van a telepítő CD -vel. Innen szedhetsz le eredeti érintetlen telepítőt:

[link]

2011. okt. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 P.O.C. ***** válasza:

Bocs a tutorial videót meg elfejtettem belinkelni:

[link]

2011. okt. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

JAJJ,NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET,s hétvégén megpróbálom akkor ezek alapján újra telepíteni,s majd beszámolok róla,hogy hogyan sikerült :)

Szép estét Nektek :)

2011. okt. 21. 20:34
 20/21 anonim ***** válasza:
Szia!Nem kell ezt ennyire túlbonyolítani:1.érdemes létrehozni az xp fájlainak az Achi Drivernek,és a Készülő új ISOnak 3mappát.Nem kötelező de érdemes.Csak azért hogy tudjad mit hova másol és hol találod majd a kész Isot.Szal ha letöltötted az Achi drivert,P.O.C által linkelt jó.Aztán rakd be a Cdt.Nyisdt meg az Nlitet.Tallózd be a cdt.Válaszd ki a megfelelő mappát.Aztán nextel,majd választ ki a driver integrálás,bootolható Isot.Aztán a már kitömörített drivereknél az inf fájt add ott hozzá.Aztán felajánja hogy biztosan bele akarjuk integrálni a drivert.Itt lehet több is lesz.Bár egyre lesz szükséged,azt javaslom hogy az összeset okézd le.Baj nem lehet belőle.Aztán véglegesítsük,mentsük el.Akkor létrehozza a módosított Isot.Amit egy lemezképelíró progival a szokásos módon írd ki,cd képként alacsony sebességgel.Majd Achi módban bootolj a lemezről.És várd meg amíg tölt.Ne ijed meg hogy kiadja a lemezt és azt kéri hogy helyezzünk egy floppyt a meghajtóba.Tedd vissza a Cdt,folytatódni fog,innen már mennie kell.
2017. nov. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!