Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vajon igy megoldható?

Vajon igy megoldható?

Figyelt kérdés

Van egy hot pursuit játék amely áll egy cmt.info,reloaded.info, rld-nshp00-81 ig számozott rar fájl,egy sfv fájl és egy rld-nshp.rar fájl amivel ki lehet bontani az összes rar fájlt.

A kérdés az hogy ezt az egészet 2 részletbe ki lehet irni?

(mivel a játék kb 8 Gb nem lemezképként akarom kiirni hanem 2×4.7Gb -os lemezre adatként,gyakorlatilag fele-fele arányban elosztani a fájlokat hogy rámenjen két 4.7-es lemezre.


2011. okt. 9. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Megoldható a bontás, újra be kell csomagolni a fájlt, majd nem 100MB-os, hanem 4,36GB-os darabokra bontani (winrar vagy total commander képes elvégezni). Mivel a program 4,36GB-nál vágja el a fájlméretet, ezért lesz egy ekkora, és egy maradék 3,64GB-os méretű fájlod, amit ki lehet írni 2db 4.7-es lemezre. Vagy ha nem akarsz bontogatni akkor a mostani állapotot kiírod egy lemezre amennyi ráfér, a maradékot egy másikra. Hátránya viszont hogy ezt a darabolt 8GB-ot ismét fel kell másolni a gépre, majd a kibontáshoz megint 8GB hely kell, meg a játék telepítéséhez annyi amennyi foglalni fog.


Ha nem akarod bontogatni, hanem 1 db lemezről azonnal telepíteni, akkor muszáj venni egy 8,5GB méretű DL-lemezt.

2011. okt. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen köszi én is erre gondoltam.Azért is akarom igy hogy ha vmi zür van a gépen ne törlödjenek a gépröl.Lemezen csak biztonságosabb, gondolom én.. :D

Köszi a segítséget :DD

2011. okt. 9. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!