Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a probléma? (feliratok)

Mi lehet a probléma? (feliratok)

Figyelt kérdés

Egy sorozathoz töltöttem le feliratot, ami mellé le kellett szedni bizonyos fontokat és a megfelelő helyre telepíteni. Többször is megnéztem és a WINDOWS/Fonts nevű mappájába raktam őket, ahogy az le volt írva. De sajnos a felirat még mindig tele van kódokkal és így olvashatatlan. Rajtam kívül még senki nem panaszkodott a feliratokra úgyhogy nem hiszem, hogy azzal lenne baj, és a VLC Media Player mellé még egy másik lejátszót is telepítettem, de azzal sem működik.

A válaszokat előre is köszönöm!


2011. okt. 24. 17:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is tegyél fel egy legújabb k-lite codeck pack-ot ( [link]

Ennek meg kellene oldani.

Elviekben a megjelenített betűtípus cserélhető és olyan fontot szoktak alkalmazni ami szabvány a windows OS-en.

Az ékezetek elcsúszása sűrű ,és van amivel nem is lehet mit kezdeni.

2. ha így nem jó ellenőrizd le hogy az adott betűtípus nem ütközik e a rendszerrel. És hogy egyáltalán 1 szövegszerkesztő megtudja e jeleníteni.

Ha egyik sem oldaná meg a problémát írd le melyik az a font és a felitat.

2011. dec. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!