Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 telepítés?

Windows 7 telepítés?

Figyelt kérdés
Két partícióra van osztva a merevlemez, és úgy kéne újratelepíteni a rendszert, hogy az egyiken megmaradnak az adatok, a másikat viszont le kéne formázni. Annyi a kérdés, hogy ehhez milyen menüpontot kell választani? Csak simán berakom a gépbe és a Sajátgépből indítok egy frissítést? Eddig csak XP-t telepítettem és ott a telepítést megelőzően ugye lehetett formázni, partícionálni. Ez a menüpont/lehetőség ugyanúgy néz ki a Win 7-nél is?
2011. okt. 29. 13:06
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy az egyik partíción meghagyok adatokat, amin a rendszerfájlok vannak, azt formázom újra. Ez akkor nem kavar bele semmilyen módon az aktiválásba, nem?
2011. okt. 30. 13:27
 12/14 A kérdező kommentje:

Ja és ncore-on fenn van egy ilyen: Windows 7 Loader Extreme Edition v3.503


Ez biztosabb, mint a linkelt, nem?


videó: http://www.youtube.com/watch?v=IASfTw7R0U0&feature=player_em..

2011. okt. 30. 13:46
 13/14 P.O.C. ***** válasza:
Én a DAZ félét használom teljes elégedettséggel. Az amit linkeltem. Ezt a másikat még nem használtam.
2011. okt. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nos?
2023. márc. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!