Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért olyan rossz a Windows...

Miért olyan rossz a Windows Vista?

Figyelt kérdés

Nekem az van egy jó pár éve.

Soha nem volt baj vele.


Sok szidást hallok róla. Van aki azt mondja a Vista jó csak az akkor készült gépeken még nem tudott rendesen futni. Ez igaz?


2011. nov. 4. 20:44
1 2
 11/14 anonim válasza:
Nekem kifejezetten tetszik a Vista és szeretem is. Szinte mindenben jobb az XP-nél: Szebb, többet tud, jó a Start menüje, és észrevételem szerint stabilabbb is elődjeinél. Persze több helyet is foglal, de ha a géped nem kompatibilis a 7-tel vagy a 8-cal (vagy 8.1-gyel), akkor érdemes XP-ről Vistára frissíteni.
2014. nov. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Azért amelyik gép viszi a vistát az már a 8.1 et is. Tudod nekem se tetszet az a széles tálca de sok programot nem enged a vista futatni mint officw 2013 world ot akkor inkább 8.1 mostmár megszoktam
2014. nov. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mi az a maflkaság tetszi a vista startmenüje semmi extra nincs benne viszont a 8.1 es start menét vidámmá is varázsolhatja a gszdája akár bohoc fej is lehet
2014. nov. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 2xSü ***** válasza:
77%

> Mi az a maflkaság tetszi a vista startmenüje semmi extra nincs benne


Az XP után a Vista start menüje rengeteg újdonságot tartalmaz. (A #11 válaszoló pedig a Vista start menüjét az XP start menüjével vetette össze.) Pl. keresőmező, átalakított elrendezés és működés, nagyobb testreszabhatóság…


> viszont a 8.1 es start menét vidámmá is varázsolhatja a gszdája akár bohoc fej is lehet


Ez meglepően hangzik abban a tudatban, hogy a Windows 8-ban és a 8.1-ben egyáltalán nincs Start menü. Tervezték, hogy visszahozzák, de erre nem került sor. Vannak külső programok, amelyek Start menü funkcióval egészítik ki a Windows 8-at, de önmagában a Windows 8 és a Windows 8.1 rendszerben nincs beépített Start menü. Bohóc fej meg pláne nincs, azt nem is tudom hova tenni.


Persze a user interface egy oprendszer megítélésében nagyon sokadlagos szempont, lévén, hogy vannak szép számmal a felhasználói felületet átalakító, módosító, kiegészítő programok.

2014. nov. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!