Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért írja ki hogy megtelt a...

Miért írja ki hogy megtelt a memória?

Figyelt kérdés
Már mindent letöröltem a gépről...Egy böngésző és egy MSN-n maradt még rajta meg pár kép.De ennek ellenére folyamatosan jelzi hogy a memória megtelt,és alig van már hely.Tényleg mindent letöröltem amit lehetett,de kiírja továbbra is.Mit tudok vele csinálni hogy felszabadítsak egy kis helyet? Mert jól jönne pár GB hely..azért is furcsállom mert vagy 2 hónapja nem töltöttem le semmit,max zenéket de azokat cd-re írtam és le is töröltem..Mi lehet a baj?:/
2011. nov. 8. 14:37
 1/6 anonim válasza:
Egyrészt megoldás lehet, ha nemcsak kitörlöd, hanem a lomtárat is kiüríted.
2011. nov. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A memória telt meg, nem a merevlemez.

Szerintem simán rakd újra géped.

2011. nov. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem, nem a memória telt meg, hanem a merevlemez, memóriában nem szokás csak úgy "helyet felszabadítani" =)
2011. nov. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

[link]

Ez pedig egy egész korrekt program a merevlemezen keletkezett szemét kitakarítására. (mellesleg ha jól tudom, magyar nyelvű)

2011. nov. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. nov. 8. 15:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Még is mit jelent a megtelt. Mekkora a merevlemez és mennyi rajta a szabad hely?
2011. nov. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!