Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MIT CSINÁLJAK? ANNYIRA EL...

MIT CSINÁLJAK? ANNYIRA EL VAGYOK MÁR KESEREDVE! Válaszokat kérnék.

Figyelt kérdés
Újratettem a windowst mert egy rakat annyi volt és már szükségessé vált, gondoltam újrarakom a D meghajtóra mert ott sokkal több helyem van mint a C-n, de nem tudtam hozzáférni a C-n lévő fájljaimhoz mert nem én vagyok a tulajdonos, jó újraraktam a C-re, de most a D-ről nem tudom törölni azt a 40 gigányi f*st amit felrakott és már ott sincs szinte 1-2 gigányi helyem se, egyszerűen nem értem, megpróbáltam már magamat (Ubimag-PC/Ubimag felhasználó vagyok, elvileg rendszergazda) tulajdonosává tenni, de nem sikerült (vagyis, átvettem a tulajdonosságot, kitöröltem a Trusted installert onnan) mert amikor törölni szeretném azt írja: "Hozzáférés megtagadva, kérjen engedélyt a következő felhasználótól: Ubimag-PC/Ubimag" DE HÁT AZ ÉN VAGYOK KÖNYÖRGÖM!!! MIT CSINÁLJAK MÁR ANNYIRA ELEGEM VAN DE NINCS 900EZER FORINTOM EGY NORMÁLIS MAC GÉPRE, PEDIG VENNÉK DE NAGYON? NEM ÉRDEKELNÉNEK A JÁTÉKOK!! Mit tudok tenni azért hogy végre le tudjam törölni azt a tetves winfost onnan?
2011. dec. 17. 09:10
 1/10 .:Laci:. ***** válasza:
rakd be a win telepítő cdjét és formáztasd le vele mind a 2 meghajtót és úgy rakd újra a Cre, nem fog kérdni semmilyen rendszergazdai engedély és elszabadul az összes hely :)
2011. dec. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De nem tudom bootolni az a baj :S Kiválasztom BIOS-ban hogy mind a 3 CD-ről menjen, de akkor is valahogy betölti a merevlemezest...hihetetlen...Elvileg bootolható verzióm van, de amúgy kicsomagolva kell kiírni, vagy:

-Kiírjam az ISO-t adatként DVD-re

-Vagy rendes ISO módban írjam ki az ISO-t DVD-re?

2011. dec. 17. 09:19
 3/10 Pj0tr ***** válasza:

1. Ekkora szakmai hozzáértéssel ne MAC-et akarj. Elég lesz egy zsebszámológép is.

2. Ha valamihez nem értesz, akkor biztos vagy benne, hogy az a valami a szar, ha nem tudsz megcsinálni valamit?

3. Szerinted a windowsban ennyi jelenti a user-t? Az, hogy Ubimag-PC/Ubimag csak azért van hogy az emberek megértsék. Hiába hozol létre még egy ugyanolyan felhasználót a mögötte lévő azonosító (SID) megváltozik. Tessék valójában ez van a név mögött: S-7-6-15-253766862-436314039-1257996438-1471 és ez tárolja le a mappánál mint tulajdonos.

Egyébiránt ha rendszergazda vagy akkor bármi tulajdonba vehetsz, kivéve az aktuálisan futó oprendszer fájljait. Itt visszautalnék a 2-es pontra...

BTW nem 900 ezer forint egy normális iMAC: [link] Ez 360 áfával együtt és még nincs rajta diákkedvezmény :D

Viszont már kíváncsivá tettél. Mit csinálsz a gépen? Csak azt tudjuk, hogy nem játszol. :)

2011. dec. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem az aktuális rendszert akarom letörölni, ennyire nem vagyok hülye, "mester"...Most a C-n van a rendszer, de én a D-n lévő rendszert akarom letörölni, és a C-n lévő rendszert futtatom mielőtt ebbe is belekötnél
2011. dec. 17. 09:44
 5/10 anonim ***** válasza:
Vidd el egy szerelőhöz, és az megcsinálja neked olcsón :D
2011. dec. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Majd elviszem ha már minden ötletből kifogytam és jó sok google és gyik ötleten vagyok túl
2011. dec. 17. 11:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Megjött a hősöd: [link]
2011. dec. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
"D" meghajtó, jobbklikk formázás? :)
2011. dec. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez az unlocker valamit tud, csak lassú, de így jó, köszi, és formázni nem lehet mert akkor is kiírja hogy más tulajdonában van
2011. dec. 17. 16:46
 10/10 .:Laci:. ***** válasza:
tedd be a win cdt, indítsd újra a gépet, nyomogasd az F8-at amíg bead egy kék kis ablakot,ott kiválasztod azt amelyikben a win cd van aztén a többit már kiírja neked magyarul, nem kell semmi se a biosból...
2011. dec. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!