Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Operációs rendszer telepítése...

Jointos100 kérdése:

Operációs rendszer telepítése úgy, hogy a fájlok megmaradjanak?

Figyelt kérdés
Lehetséges?Mert az a helyzet ,hogy újra akarom telepíteni a windows 7-et ,de nem akarom ,hogy a programok és a játékok elvesszenek...Aki tud ,az kérem segítsen :) ...amúgy amit fel akarok telepíteni az nem original cd-rol van ,nem lenne baja emiatt a gépemnek?
2012. jan. 22. 10:17
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
???... tessék? mit?
2012. jan. 22. 10:58
 12/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a beállítás visszaállító csak azt állítja vissza, amiket te elállítottál a feltelepítés után. Ablakok, hátterek, bejelentkezés, skin, hangok és egyebek. Ez nem egyenértékű az újratelepítéssel, mert e teleszemetelt vinyód és registry-d még az marad, ami volt, szerintem ez csak egy félmegoldás, de próbáld ki ha ezt szeretnéd...

Ha félsz az újratelepítéstől, akkor inkább kérj meg valakit, aki csinált már ilyent...

2012. jan. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom ,asszem még is csak belevágok a telepítésbe...Elvégre nagy baj nem lehet ,hisz csak kovetek az utasításokat meg minden aztán lesz ami lesz :) ...amúgy nem vagyok olyan hulye a gépekhez csak pont az operációs rendszer újratelepítését még szerencsére nem kellett próbálgatnom
2012. jan. 22. 11:38
 14/17 anonim ***** válasza:
És miért nem csinálsz egy új particiót most? Arra átmásolod a fájlokat, és amin a rendszer van, formázod és felrakod az op -ot. Én ezt használom: [link] (a free változatot szed le)
2012. jan. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Koszike.Tehát akkor csinálok egy partíciót és arra rakom a cuccokat amiket meg akarok hagyni.Utánna berakom a windows 7 cd-t és feltelepítem a régi partícióra.Jól értettem?! és akkor a játékok ,programok megmaradnak ,ugye? :) ...Lécci írj
2012. jan. 22. 12:32
 16/17 anonim ***** válasza:
Úúú... Nem olvastam el a leírásodat :( Nem fog sajnos megmaradni. Ha átmásolod a a programok/ játékok fájljait és újrarakod, nem fog, vagy csak kevés fog elindulni. Azt hittem hogy a fájljaid kellenek :(
2012. jan. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Semmi gond... :)
2012. jan. 22. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!