Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows vistáról win7bootolás?

Windows vistáról win7bootolás?

Figyelt kérdés
sziasztok. lenne egy olyan problémám, hogy újra akartam telepíteni a gépemet és nem igazán sikerült. A vinyóm particionálva van egy 100gigás és egy 400gigás részre és a 100gigáson volt egy vista feltelepítve. Egyszerűen nemtudtam leformatálni a vistát ezért rá telepítettem a win7et és annyi történt hogy minden fájl megmaradt csak vista helyett win7 van. hogy tudnám leformázni hogy újratudjam telepíteni?
2012. jan. 24. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért nem tudtad formázni, mert a widnwoson belül indítottad el a telepítést. Cd ről bootolj be, majd megkérdezi hogy frissítés megy asszem haladó, akkor meny a haladóra, válaszd ki azt a partíciót amire fel akarod tenni, ott alul ha jól emlékszem olyan van hogy speciális beállítások vagy haladó. Ha rámentél válaszd ki a törlést. Utána katt a telepítésre.
2012. jan. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! ezt próbáltam én is de nem tudok cdről bebootolni. és nem tudom hogy miért nem.
2012. jan. 24. 20:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Bekapcsolásnál nyomogasd az f11 -et, így előjön a boot menü. Ott válaszd ki azt a meghajtót amiben a cd van. Ha nem jönne így elő a bootmenü, akkor a BIOS megnyitásával állítsd át a bootsorendet. Általában a BIOS -t a del vagy f2 vel érheted el.
2012. jan. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ezt próbálom d kiírja bekapcsolásnál hogy bootfrom cd/dvd tölt aztán továábblép é behozza a vistát és nmbootolb lemezről
2012. jan. 25. 20:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor szarul írtad ki.
2012. jan. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nemhiszem mert ha megy a gép és beteszem a cd-t elinditja:) de bootolni nem lehet.
2012. jan. 26. 14:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondom hogy szarul írtad ki!
2012. jan. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!