Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Direct3D Device probléma?

Direct3D Device probléma?

Figyelt kérdés
Sziasztok (Új vagyok itt, így nézzétek el, ha rosszul csinálok valamit. :D) Szóval, a problémám a következő lenne. Van egy online PC játék, melynek neve Yu-Gi-Oh! Online 3 Duel Accelerator. A játékot letöltöttem, feltelepítettem (ha minden igaz! :O) de nem indul el. Amikor elindítanám, a következőt írja ki: "Initialization of Direct3D Device failed. There is a problem with the Display Adaptor or its properties. " Már vagy 4-5 fajta directX-et próbáltam letölteni, de ugyanúgy ez a hibaüzenet ugrik elő. Próbáltam google-n keresgélni, hátha valaki tudja rá a megoldást, de nem jártam sikerrel. :S Ezért mostmár kénytelen vagyok itt választ kapni. Jah, még két dolog: 1. Anno simán ment a gépemen, azóta (és először) 1x lett újra telepítve de semmi nem lett kicserélve, és ugyanúgy XP-m van. 2. A játék gépigénye: [link] Net/v3/pages/howto/spec Előre is köszönöm a válaszokat. :D :)

2012. febr. 13. 17:20
1 2
 1/18 nrrolli ***** válasza:
Ha ment a gépeden akkor a videokártya driverét kell frissíteni :)
2012. febr. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Hmm,ahogy látom nem úgy rakta ki a linket ahogy szerettem volna,úgyhogy inkább be másolom a játék gépigényét..:D íme:


Minimum Requirements - Recommended

Operating System: Windows XP SP3/Windows Vista/Windows 7 32/64bit ; *Will run in 32 bit mode

CPU: AtomŸ Processor N270 - PentiumŸ 4 2.80GHz

Memory: 1.0GB or more

Hard Disk Space : 2.0GB or more

Monitor: Minimum 1024 x 600 or higher resolution monitor required. - Minimum 1024 x 768 or higher resolution monitor required.

Video Card: Must be DirectXŸ 9.0c Compatible VRAM 128MB

Sound Card: Must be DirectXŸ 9.0c Compatible

Internet Connection Speed: Broadband


Remélem jól látható >< :D

2012. febr. 13. 17:28
 3/18 A kérdező kommentje:
Öhm,a videó kártya driver-ét hogy kell frissíteni? :$ Letudnád nekem írni? :) Légyszives. :)
2012. febr. 13. 17:29
 4/18 nrrolli ***** válasza:

A videokártya gyártójától letudod tölteni

Ha tudod hogy milyen videokártya van a gépedbe

2012. febr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Húú..tudom hogy ciki,de nem tudom milyen videókártya van a gépemben..próbáltam úgy megnézni,hogy start -> futtatás -> dxdiag , de itt csak a processzort (és típusát) írja ki.. Ahogy a jobb klikk az asztalon -> beállítások -> speciális -> adapter variáció is..:S
2012. febr. 13. 17:41
 6/18 A kérdező kommentje:
vagy ez lenne az: Intel (R) 82865G Graphics Controller ?
2012. febr. 13. 17:44
 7/18 nrrolli ***** válasza:

Igen lehet :)


Akkor egy utolsó kérdés


ebből a csatlakozóból mennyi van a gépeden ?


KÉP: [link]

2012. febr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Ha minden igaz,akkor egy! :)

(Őh,ekem majd lehet hogy még lesz kérdésem..:D)

2012. febr. 13. 18:05
 9/18 nrrolli ***** válasza:

kérdezz

[link]


itt egy link de nem tudom hogy fog e müködni

2012. febr. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 nrrolli ***** válasza:

Most néztem működik


I accept the terms in the license agreement

kis karikába tegyél egy pipát vagy is pontot és már le is tölti

2012. febr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!