Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Direct3D Device probléma?

Direct3D Device probléma?

Figyelt kérdés
Sziasztok (Új vagyok itt, így nézzétek el, ha rosszul csinálok valamit. :D) Szóval, a problémám a következő lenne. Van egy online PC játék, melynek neve Yu-Gi-Oh! Online 3 Duel Accelerator. A játékot letöltöttem, feltelepítettem (ha minden igaz! :O) de nem indul el. Amikor elindítanám, a következőt írja ki: "Initialization of Direct3D Device failed. There is a problem with the Display Adaptor or its properties. " Már vagy 4-5 fajta directX-et próbáltam letölteni, de ugyanúgy ez a hibaüzenet ugrik elő. Próbáltam google-n keresgélni, hátha valaki tudja rá a megoldást, de nem jártam sikerrel. :S Ezért mostmár kénytelen vagyok itt választ kapni. Jah, még két dolog: 1. Anno simán ment a gépemen, azóta (és először) 1x lett újra telepítve de semmi nem lett kicserélve, és ugyanúgy XP-m van. 2. A játék gépigénye: [link] Net/v3/pages/howto/spec Előre is köszönöm a válaszokat. :D :)

2012. febr. 13. 17:20
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Megpróbálom..:) Addig,elmondanád,miért kérdezted hogy hány olyan kábel van a gépembe?:O Csak kíváncsiságból kérdezem.:D
2012. febr. 13. 18:24
 12/18 nrrolli ***** válasza:

mert látom hogy még tanuló stádiumba vagy

és azért kérdeztem mert vannak alaplapok amibe integrált videokártya van de nem azt használják hanem a másikat amit cserélni lehet

ez lehet ati n vidia egyéb :)

2012. febr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Sajnos ugyan azt írja ki... :(( Egyéb ötleted lenne esetleg? :S Amúgy,ha esetleg segít az újra telepítés után még annyi problémám volt,hogy a képernyő felbontást nem tudom 800 x 600-ról megváltoztatni. Ezt azért írom le,mert végülis egy olyan játékról beszélünk,amiben 3D-s karakterek vannak,és ha jól emlékszem,minimum 124 x 768 képernyőfelbontás kell ehhez a játékhoz..Majdnem biztos..:)
2012. febr. 13. 18:38
 14/18 A kérdező kommentje:

Bocsánat, minimum 1024* x 768.. és igazam van,nézd csak:

Monitor: Minimum 1024 x 600 or higher resolution monitor required. - Minimum 1024 x 768 or higher resolution monitor required.


De egyéb ötletem is van..:

Video Card: Must be DirectXŸ 9.0c Compatible VRAM 128MB

ezt nem tudtam értelmezni..:D de egyenlőre foglalkozzunk az első-vel..:D

2012. febr. 13. 18:41
 15/18 nrrolli ***** válasza:

Drivert letöltötted?


laptop vagy asztali pc ?

2012. febr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

amit linkeltél? azt letöltöttem:D

asztali

2012. febr. 13. 19:22
 17/18 nrrolli ***** válasza:

?:D

és frissíted a vga drivert?

2012. febr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
őőő..letöltöttem azt amit linkeltél,majd kicsomagoltam,és rámentem a setup-ra..mást is kellett volna? :O :O :O
2012. febr. 13. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!