Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Orion OGPS-02-őre, hogyan...

Orion OGPS-02-őre, hogyan kell igo primo-t tenni (részletek alul)?

Figyelt kérdés

VAn egy fentebb említett gps-em! Nincs hozzá gyári sd kártya, arra lennék kiváncsi, hogy az sd kártyára, milyen mappaszerkezetbe tegyem az igo-t, hogy az fusson a menüjéből elérve?

MERT, ha előhozom a win-ce barátunkat, akkor el tudom indítani az igo-t, de szeretném a gps menüjéből elindítani!

Ha lehet... :)

VAlaki? Ötlet?


2012. márc. 5. 08:04
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Előző vagyok..

Kitartó voltál?

Itt egy link, most leltem..

[link]

2012. márc. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Most mennem kell! :)

De ránézek minél előbb, köszönöm!

Megpróbálom!

Köszi Köszi!

2012. márc. 6. 06:45
 13/32 A kérdező kommentje:

Nahh!

Alakulok, kitartó vagyok! :)

A 10. hozzászólásodban teljesen vágom, hogy van a start ami fel van "okosítva" (:)) egy útvonalra, ami az indítófile-ra mutat!

Pl nálad:x\x\Hannspreenavi.exe


Követtem az először adott tippedet, de te is valahonnan tudod, hogy "Hannspreenavi"-ra kell átnevezned az exe-t mert úgy van "okosítva" a dolog! :)

NA arra szeretnék rájönni, hogy mire nevezzem át!

Lassan már bekattanok!

Nemtudom az elérésiutat, sem az indítófile nevét a full eredeti irionban!

Hogy csináljam?


ui:

Csináltam az előzőt, amit belinkeltél, végigolvastam kb 10x, de amit ők csináltak, az csak arról szól, hogy a régi indítóexe-t kikerülve, egy másik exe-t indítanak!


De kipróbáltam nálam is, elérésiútnak szerintem nem stimmel nekem, mert az igolaunch.scd-ben, elérésiútnak

call "\SDMMC\iGO8\iGO8.exe"

Nálam wince alatt, nem sdmmc-nek hívják a kártyámat, hanem storage card-nak... Lehet ezért nem találja?

Kipróbáltam az scd-ben átírtam storage card-nak, de úgy sem megy...

Amúgy úgy próbáltam ahogy leírták, de nem akart menni...

Valami tipp?


Tulajdonképpen kell egy elérésiút, ami a gyári menüben a navigáció gomb lenyomásakor keresődik!

Ha odatenném az x.exe-met, akkor menne egyből szeritnem!

Vagy nincs igazam?

2012. márc. 6. 10:22
 14/32 A kérdező kommentje:
Lehet érdekesen fogalmaztam 1-2 helyen, bocs! :)
2012. márc. 6. 10:23
 15/32 anonim ***** válasza:

Lehetnem görcsölnék egyelőre az eredeti kitalálással.

Van egy ikonod, a media..

Nálam a baloldalon látod a Player.exe filet.

Ezt "félrenevezem", és helyette beteszem ugyanezen a néven a primo indító.exejét, és akkor a media ikonnal már tudok indítani. Lehet ide kell rakni a Sys.txt-t is, ahol meg kell adni a többi elérési útját.

Majd a telepítési hibaüzenetekből kiderül, mi nem tetszik neki, ott kell próbálkozni mással, addig amig el nem indul.

A SAVE könyvtárat célszerű mindig törölni, mert akkor nem szalad bele a korábbi nem sikerült telepítésekbe, de a crash.txt -t érdemes megnézni, mi nem tetszett neki...

Sok türelem kell ehhez..

2012. márc. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Kösz a választ!

Hát PONT erre gondoltam, már neki is álltam, hogy mondjuk a zenelejátszó helyére tegyem az indító exe-t, de basszus írásvédett! :S

Nem tudom átnevezni, sem felülírni, áthelyezni...

Vagy te pc-ről csinálod?

Mert bevallom eddig csak a wince alatt próbáltam, majd lehet kérek hozzá egy kábelt...

Akkor ez működhet elvileg?

Reménykedtem benne!


Amúgy nekem eltér a tiedtől a könyvtárszerkezetem...

Mondjuk úgy, sajátgépben egyből látom a windows mappát, mellette a resident flash-t (ami 175kb asszem...)meg a kártyámat!

És a windows mappában vannak csak exe-k, amik között bevallom nem találtam semmi konkrétan indíthatót!

Mindenre valami hibaüzenetet ír ki, gondolom azért, mert a windows már futtatja...

Szóval egyenlőre lövésem sincs!De még holnap ha lesz időm nekiülök megint!


Kösz mégegyszer!

Azért ha eszedbejutna valami okos, akkor írj!

Megköszönöm!

2012. márc. 6. 22:45
 17/32 A kérdező kommentje:

ui:

Most próbáltam kábellel, látom a kártyámat meg a residentflash-t...

residentflash 175kb mérettel.

Nem sok!

Látom nálad azért teli van!


Másik: Nem kellene egy olyan hibaüzenetet ablakban kiírnia, mikor a navigátor ikonra kattintok, hogy:

mondjuk "failed open file:sdmmc\igo8\igo8.exe"?

Mert iylet nem ír, csak simán klikk hang és kész... :S

Lehet egyáltalán nincs beállítva semmi útvonal?

Vagy ha lehet, akkor azt hol kell beállítani?

2012. márc. 6. 23:39
 18/32 anonim ***** válasza:

Én PC-ről csinálom (tudnám a PNA-n is, mert tudok "generálni" billentyűt is), ott viszont fel kell telepíteni az ActivSync4.5 programot és akkor WinCommanderből látszik a PNA a hálózati meghajtók/WinCe eszközök alatt.. Ne engedd szinkronizálni (mégse)..

Lehet még valami beépülőt is be kell rakni a Commanderbe, de hirtelen nem jut eszembe.. Talán WinCfs?

Régóta megy nekem minden, nem emlékszem pontosan..

2012. márc. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

Szuper!

Nekem total comander-em van, de szerintem megy azzal is...

Este kipróbálom, most megyek dolgozni!

Köszi!

2012. márc. 7. 11:50
 20/32 anonim ***** válasza:

Itt találsz leírást, részletes, persze jó a TotalCommander.

[link]

2012. márc. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!