Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Skrym-ben lehet a lovat ha...

A Skrym-ben lehet a lovat ha távol van valahogy hívni hogy oda jöjjön hozzám. És lehet a lovagláson másra használni?

Figyelt kérdés
Mert a harc közben mindig elfut a pi*ába.
2012. márc. 10. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Én megszoktam lelni

azért is jó figyelni mere fut el mert ha leölnék mégis akor ha otthagyod késöb már csak új lovat vehetsz de ha oda mész és feléleszted resurrect (csalás) el akor megvan a lovad

persze konzolokon nem igen lehet csalni

.

a másik meg ha fast travel ezel valahova akor oda megy lovad

ha városba menél aminek fala van akor az istálonál lesz a lovad kint

azért jó pl egy külsö helyre fast travelezni mobdjuk a közelben ha nincs ot ló meghalt

iletve bugból adódoan néha ot marad valahol ezért jó néha ránézni

hát lovagláson másra nem jó sajnos

remélem lesz hivatalos dlc ami ara lesz hogy pakolni is lehesen lóra legaláb valamenyi cucot

harcolni se lene rosz de mivel rengteg belsö tér van iletve viszonylag gyengék lovak és azt támadja minden ezért nem igazán lene értelme szerintem ilyen mod nak

de szerintem hasznos mivel elég gyors föleg ha vágtát is benyomod

meg szép is szerintem :p

2012. márc. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.És nagy hülyeség hogy nem lehet bele pakolni cuccost mint PL.Dungeon Siege 2..
2012. márc. 20. 14:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Jah dungeon siege 1 ben a csacsi mindég hátrarugásal harcol:D

hát biztos fejlödnek az rpg k talán elder scroll 6 is öszeteteb lesz ilyen szempontból

de hát sajnos inkáb egyszerüsödnekbés mmo ra hajlik az egész világ:s

remélem az nem lesz igaz hogy mmo lesz következö rész

biztos wow tól is job lene de az mmo k nem az én világom már...

2012. márc. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja-ja.
2012. márc. 20. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!