Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kékhalál XP betöltése közbem?

Kékhalál XP betöltése közbem?

Figyelt kérdés
Az volna a problémám, hogy amikor elindítom a gépem akkor szépen megcsinál mindent, aztán elkezdi betölteni az xp-t és utána kékhalált kapok, utána újraindul a gépem és megint előröl az egész (csökkentett módba el tudom indítani egyébként). Mitől lehet ez? Előtte nem csináltam semmi különöset, 2-3 órát játszottam, aztán lefagyott a gépem, resiztem és utána kezdte el ezt csinálni... Előre is köszönöm a segítséget. :)

2012. ápr. 9. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Futtass le egy chkdsk-et a meghajtón, talán fájlrendszerhiba miatt sérült valami driver.
2012. ápr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt próbáltam már... semmi se változott. :E
2012. ápr. 9. 15:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyenem volt, csak nekem az volt hogy kék halált kapott és utána újraindult és bekapcsolt!

Én azt csináltam vele hogy újratelepítettem és teljesen jó lett azóta nem csinálja! Úgyhogy azt ajánlom neked is hogy telepítsd újra!

2012. ápr. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát az lehet megoldaná, de most nem nagyon van rá lehetőségem, vmi egyszerűbb megoldás kéne.
2012. ápr. 11. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!