Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményetek az AVG...

Mi a véleményetek az AVG Internet Security 2012 víusírtóról?

Figyelt kérdés
jól véd, nem lassítja a gépet?

2012. ápr. 19. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
2007-től használom, nagyon meg vagyok vele elégedve. Idáig nem vettem még észre, hogy visszafogná a gépet. /fizetős verzió/
2012. ápr. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én nem vagyok anyira megelégdve vele talált egyszer 9 rootkitot de azokkal nem tudtam mit kezdeni?utána letöltötem az Ad-Aware 10-et az meg megoldotota és talált még 4 fertözést
2012. ápr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Már nem aktuális, de ami tegnap volt azt leírom

Felraktam a windows 8-at (eredeti, digitálisan vásárolt az Anytime Upgrade-ból) és telepítettem az alap programokat (amd catalyst, ccleaner stb). A végén felraktam az AVG 2012 full-t, kérte hogy indítsam újra, hát újraindítottam. De nem töltött be a gép, csak fekete képernyő volt az egeret láttam. Na, visszaállítottam a rendszert csökkentett módban. Azt gondoltam vírus. Most elsőnek tettem fel az AVG-t, újraindítás, és megint a fekete képernyő. Na kitöröltem és működött a gép (ez egy laptop, nem hiszem hogy baj lenne vele, mert i7-es, 8gb ram, AMD 7690M 1gb) Most a 2014-et használom, az működik szépen. Windows 7-en a 2012-eset használtam, márt értem miért volt lassú. Most meg úgy pörög hát nem ismerek rá. Eddig kb 1 perc volt mire bekapcsolt, most már 25-30 mp és rögtön használhatom. Az internet is mérföldekkel gyorsabb.

2013. nov. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

az érdekes lehetett.

És amugy neked mi a vélemênyed a windows 8-ról, megéri felrakni?

2013. nov. 17. 09:24
 5/7 anonim válasza:

A Windows 8 nekem nagyon bejön. Szép, átlátható. És nálam olyan gyorsulást lehet észrevenni, hogy nem igaz. Amire rákattintok már be is jön. A rendszerindítás nagyon gyors. Ha ilyen marad (értem arra hogy felrakok rá rengeteg dolgot) akkor a legjobb. A kezdőkepernyő az nekem nagyon bejön, először nagyon furcsa volt, de most már az egyik kedvencem. Az Internet Explorert sajnos nem tudom törölni, pedig utálom, mint mindig. A játékok (egy van, a Splinter Cell Blacklist) windows 7-en mintha nem volt volna ennyire simán, ott néha kicsit belassult, de itt nem tapasztaltam (magas beállításokkal). Csak az idegesít, hogy nincs olyan nap, amikor ne találna frissítést. Egyébként semmi bajom nincs vele, a lehető legjobb eddig. De olyan óriási fejlődés nem volt mint anno a Windows 7 esetében.

Én ajánlom! :-)

2013. nov. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Végre egy értelmes válasz amit eddig vártam.

Köszi szépen! Akkor szerintem én is felfogom rakni! :))

2013. nov. 17. 13:27
 7/7 anonim válasza:
Nem vagyok informatikus, ezeket csak tapasztaltam. :-)
2013. nov. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!