Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem, nem indul, mi...

Letöltöttem, nem indul, mi lehet a gond? (A kérdés alatt bővebben. )

Figyelt kérdés

Letöltöttem a Colin McRae DiRT-et, és amikor el akarom indítani, azt írja ki hogy Checking Disc, tölt, tölt és a végén kiír egy hibaüzenetet:

Error

Failed to identify the disc in the drive. Insert a licensed disc in the drive and retry the disc check. If this error occurs when using a licensed disc of this application, press "Information" and send the error report to product technical support.


Én nem tudok angolul, kérem segítsen valaki.


2009. jún. 21. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:

itt a forditás

Hiba

Nem sikerült azonosítani a lemezt a meghajtóban. Helyezze be a lemezt, engedélyezett a meghajtóba a lemezt, és újra ellenőrzik. Ha ez a hiba akkor jelentkezik, ha az engedéllyel rendelkező lemezt használ ennek alkalmazását, nyomjuk meg az információ, és elküldi a hiba jelentést, hogy a termék műszaki támogatást. nézd meg a letöltött fáljok közt ha van crack fálj akkor másold át a játék gyökér könyvtárjába és írd felül az exe fáljt.

2009. jún. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Crackelted a játékot? Addig nem fog elindulni, ha nem tetted meg. Nézd meg a letöltött cuccot, és keress benne olyan mappát, hogy crack. Abban lennie kell egy exe file-nak. Na azt bemásolod oda, ahová a programot telepítetted. Pl c: program files, colin.:) Amikor oda akarod másolni, akkor rákérdez, hogy felül írod? Igen és játszhatsz is:)
2009. jún. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én a datáról töltöttem le, ilyen 100 megás rar-okba, azt kicsomagoltam, abból is rar-ok lettek más névvel, azokat is kicsomagoltam, na abból lett egy 8 gigás cucc, amit a daemon tools-ba kell betenni. De nem találtam közben crack mappát.
2009. jún. 21. 12:49
 4/6 anonim ***** válasza:
2009. jún. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

12:51

Nem ismerem ezt az oldalt, mire jó?

2009. jún. 21. 12:56
 6/6 A kérdező kommentje:

Töltöttem még le crack-et, amik ezekből állnak:

colin.mcrae.dirt.crack.only-stolen.part1

colin.mcrae.dirt.crack.only-stolen.part2

colin.mcrae.dirt.crack.only-stolen.part3

colin.mcrae.dirt.crack.only-stolen.part4

Ezek rar-ok, amiket ha kicsomagolok, egy 1 megávan nagyobb indítófájlt kapok, valamint egy patch telepítőt.


Ezeken kívül még van bent egy

colin.mcrae.dirt.crack.only-stolen.sfv

nevű valami, és egy

stolen nevű MSInfo fájl. Ezek nem tudom mire jók.

2009. jún. 21. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!