Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik kimeneti fájlt válassza...

Melyik kimeneti fájlt válasszam DVD kiirásra?

Figyelt kérdés

A sok közül megszerettem ezt a nagyon jó YouTube letöltőt, amit mindenkinek tudok ajánlani:

*****

Akinek le van töltve, segithetne, hogy DVD-re kiiráshoz melyik kimeneti fájlt válasszam? Olyan jó kódolásu kellene, amit a legtöbb, még a régebbi kiadásu DVD lejátszók is lejátszanak.



* Automatikusan eltávolított tartalom.

2012. máj. 28. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha dvd-t készitenél akkor célszerü a dvd kimenetet választani, nem? Egy választási lehetőséged van hogy pal vagy ntsc, ezt a forrás alapján döntöd el.
2012. máj. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van, de az az igazság, hogy egy körutat akarok kiirni DVD-re és elküldeni sok embernek, akik utitársaim voltak, tehát nem nekem akarom kiirni, hanem kérésüket teljesiteni. De fogalmam sincs, milyen leátszójuk van, milyen kimenettel. /A sajátomat jól ismerem/ Ráadásul hiába töltöttem fel a YouTube-ra, többségüknek még számitógép sincs. Mert a linkküldés csak egyszerűbb lenne. Ezért kellene megadni nekem egy "ideálisat", hogy minél több, lejátssza.
2012. máj. 28. 16:46
 3/4 anonim ***** válasza:

A szabványos dvd formátum ideális lenne ezzel többé kevésbé minden háztartás rendelkezik viszont itt akkora adatmennységet kell letölteni hogy ezzel gyülne meg a baja. Ráadásul ha még számitógépe sincs némelyiknek akkor hogyan töltené le. Újabb ráadás: hova teszel fel 4GB adatot ahonnan ők letölthetik értékelhető sebességen.


Elegáns ha kipostázod a dvd-t vagy ha nem olyan anyag amin nem láthat más akkor youtube.

2012. máj. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Konvertálásra dvd-be nem használnám. DvdFlick, ConvertXtoDVD...ezek jók erre
2012. máj. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!