Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Idegbeteg leszek, szóval...

Idegbeteg leszek, szóval gyorsan HELPELJETEK máár!? :D

Figyelt kérdés

szóval az van, hogy ma újraraktam a gépem (xp-re) de sajnos a driver cd nincs nálam -.- és neten sehol sem találtam a vidikártya driverjét. a hangot is vagy 10 perce csináltam meg, 1 óta megállás nélkül ezzel szerencsétlenkedem szóval ha Ti tudtok segíteni, hát nem lennék ellene. normális válaszokat légyszíves. nem vagyok hülye, egyszerűen csak nőből vagyok és mindjárt éhen is pusztulok. köszönöm előre is. :_D


Intel GMA Driver 6.14.10.4756


2012. máj. 28. 17:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Menj kajálni, aztán derisd ki a VGA-d tipusát.
2012. máj. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát köszi, és azt mégis hogyan?:'D
2012. máj. 28. 17:44
 3/11 anonim ***** válasza:
2012. máj. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem jó, mert azt fogja írni h nem felel meg a mittomén blablablának, csak az a verzió lenne jó amit fent említettem. de sehol sem találom ha meg mégis vagy átbaszás az egész(mint ahogy megjártam a törökökkel:D) vagy pedig fizetős a letöltés. nekem meg cd-m csak a hétvégén lesz legközelebb azért lenne olyan "fontos" :S:D
2012. máj. 28. 17:51
 5/11 coopper ***** válasza:

Szia.


Próbáld meg a harverazonositókat:


Számitógép - Jobb egér katt - Tulajdonságok - majd Eszközkezelő.


Itt keresd azt az eszközt, amire kiváncsi vagy

(telepités után sárga kérdőjeles az eszköz - és az Egyéb eszközök között van - kattits rá (kinyilik) ami benne van azt nem ismerte fel a gép és nem telepitett hozzá drivert)


Kattints kétszer az egyikre, előjön egy ablak, abban a "Részletek" fülön van egy leengedhető ablak, oda válaszd a "Hardverazonositókat".


Az alatta lévő ablakban megjelenő adatokból az első sorra kattints rá és CTRL+C (másold).


Gogliban bemásolod (CTRL+V). Egy kicsit lebutitod (elég a VEN és a DEV - Vendor és Device ), utánna irod Driver plusz az OP rendszert és már keres is.

Példa gugli keresésre : VEN_1002&DEV_94C1 driver windows XP


Itt egy mintakép hardwerazonositóra :

[link]


Sok sikert.

Üdv.


Ui. : Ha nem megy másold ide a hardverazonositók első sorát és én is megpróbálok drivert keresni + kell még, hogy milyen operációs rendszerhez kell a driver.

2012. máj. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]

GPU-Z, letöltöd, futtatod, majd leírod ide a videókártyád nevét.

2012. máj. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Everest progi mindent megmond.
2012. máj. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

coopper, köszi a válaszod, bár kicsit bonyolult de megbírkóztam vele, másodjára már össze is jött és be is "pötyögtem" a gugliba. de minden kínai vagy nem is találok semmit? vagy csak én nem? minden esetre azért itt van az a valami ami kell PCI\VEN_1106&DEV_3371&SUBSYS_D0001458&REV_01 . ;)

és persze köszi mindenki másnak is, próbálkozom közbe midnennel. :D majd csak elbaszom a gépem is. :D

2012. máj. 28. 18:15
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez lesz az: [link]
2012. máj. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 coopper ***** válasza:

Szia.


Próbáld meg ezt :

[link]


(Kibontás után a "dc04r.inf" filében megtalálható a harderazonositó :

[S3.Mfg]

"VIA Chrome9 HC IGP Family" = S3G700, PCI\VEN_1106&DEV_3371

)


Ha nem jönne be, itt nézelődhetsz :

[link]


Sok sikert.

Üdv.

2012. máj. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!